הסדר חובות 


השגת הסדר חובות זהו הדבר הראשון שיש לנסות לטפל בו, כאשר בוחנים פתרונות אפשריים עבור החייב.

בין אם נקלעתם לחובות מול נושה מסוים, ובין אם אתם סוחבים חובות לבנקים מהעבר - חובות שקיימים כבר זמן רב והועברו לטיפול של הוצאה לפועל או  אם התיק שלכם כבר הועבר לכונס נכסים ראשי, חשוב שתדעו כי ישנן דרכים שונות לפתור את הבעיות.

צריך להבין כי על מנת להתקדם אל עבר הפתרון חשוב מאוד לא להזניח את החובות הקיימים, ועל אחת כמה וכמה לא להיכנס לעוד חובות.

מחיקת חוב לבנק - השגת הסדר חוב מול הבנקים


ניהול משא ומתן מול הגורמים הרלוונטיים בבנק, כדי להגיע למצב של הסדר חובות עבורכם. לשם התקדמות לקראת השגת הסדר, כדי לפתור את הבעיה שלכם עם הבנק.

איחוד תיקים, חובות ועיקולים: הוצאה לפועל  - פשיטת רגל


מי שנמצא בהליכים מול הוצאה לפועל, או שחלו מעיקולים שונים, יוכל לנסות להגיעלהסדר בדמות צו תשלום – קביעה של שופט או רשם הוצאה לפועל, של סכום התשלום החודשי בהתאם למצבו הכלכלי ויכולותו של החייב, ללא קשר לגובה החוב.
אם יש תיק או מספר תיקים בהוצאה לפועל, ואי אפשר להחזיר את החובות , ייתכן והפתרון הנכון יהיה איחוד תיקים, או בחירה בהליך של פשיטת רגל לאדם פרטי לאחר חקירת יכולת. בהליך פשיטת רגל, וכיום גם בהוצאה לפועל, ניתן גם לבקש צו הפטר, ובית המשפט, יכול להחליט על מחיקת חובכם באופן מלא.

מהי הדרך הנכונה ביותר לפעול? התשובה משתנה בהתאם לתיק, וכל מקרה לגופו.

מכלול פתרונות לכל בעיית חובות


אובליגור מחזיקה צוות מומחים מקצועי בתחום הפיננסים, שהודות לרמת בקיאותם בתחום, ולניסיונם הרב, יוכלו להעניק לכם הדרכה כלכלית מקצועית בנושאים שונים.


>> המידע באתר אובליגור הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות הפרטניות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקת בית המשפט. אלה משתנים מזמן לזמן, ואובליגור אינה ערֵבה לכך שהמידע באתר הוא המידע העדכני ביותר.

השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

חברת אובליגור אינה ממליצה על ארגון או איש מקצוע כלשהו, ואין בציון שם של אדם או ארגון כמספק מידע משום המלצה עליהם או עדות בדבר מומחיותם.

חברת אובליגור לא תישא באחריות לכל נזק שייגרם למשתמש או לכל צד ג' כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש באתר, לרבות נזק שייגרם עקב השימוש ביישומי תוכנה שהורדו ישירות באמצעות האתר או הופעלו כתוצאה מהשימוש באתר, והמשתמשים בלבד יישאו באחריות לאופן שבו הם עושים שימוש בשירותי המידע.

 הסדר חובות בכבוד וביעילות

החייבים צחקו וזלזלו כשאובליגור פרסה בפניהם את כל האפשרויות החוקיות למחיקת חובות, אך היו המומים כשהחובות קוצצו בעשרות אחוזים והצליחו לסגור אותם בחיש קל!

למאמר מלא

תיקים בהוצאה לפועל


אם גם אתם מרגישים כי הוצאה לפועל היא שמכתיבה את אופי חייכם, זו ההזדמנות להשיב לידיים שלכם את השליטה על חייכם ולחזור לחיים שלווים.

למאמר מלא

 ייעוץ כלכלי בהליך פשיטת רגל לאדם פרטי


באילו מקרים אדם פרטי יכול לפשוט את הרגל? האם מדובר רק בחובות שעומדים על סכומים גבוהים? 
למאמר מלא

הלוואות להסדרי חוב

רוצים גם אתם לטפל בחשבון מוגבל אחת ולתמיד? לחצו כאן למילוי פרטיכם ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

למאמר מלא

בדיקת חשבונות בנקים ומשכנתאות 

אובליגור רואה את הנולד ולכן מייעצת ומדריכה בראייה של כמה שנים קדימה. אובליגור תעזור לכם להתכונן היטב לקראת הדיונים בהפטר, תסייע לכם בהגשת הדוחות ותמנע סחבת.

למאמר מלא

ליווי והדרכה פיננסית 

חובות גדולים לנושים מובילים לפתיחת תיקים בהוצאה לפועל כאשר לגוף זה ישנם סוגי עיקולים שונים שהוא יכול להשית על החייב, שנועדו לגבות את החוב.

למאמר מלא