הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

הנושא של הלוואות לפושטי רגל הוא בעייתי מבחינות רבות. מצד אחד נשאלת השאלה כיצד הדבר ישפיע  על הליך חדלות הפירעון, ומצד שני יש את המציאות שבה הבנקים מסרבים להעניק לכם הלוואה. אין ספק כי מדובר במצב פיננסי מורכב, ועבור כל חייב יתכנו פתרונות שונים. ולכן אנו ממליצים לפנות למשרדי חברת אובליגור על מנת לקבל ייעוץ אישי. אצלנו תוכלו לקבל ליווי מקצועי עד לסיום החובות.

הלוואה לחדלות פירעון

כאשר מדברים על הלוואה לחדלות פירעון יש להבדיל בין שני מקרים, הלוואה עבור חייב נמצא בעיצומו של הליך חדלות פירעון, והלוואה לאחר הפטר (כלומר לאחר סיומו של הליך חדלות פירעון). וניחשתם נכון, שני המצבים הם בעייתיים – אבל אנחנו כאן בשביל לעזור.

מיד נסקור בפניכם את שני המצבים השונים, הבעייתיות שבהם והפתרונות האפשריים. זוהי רק סקירה כללית, אך מוטב לפנות לייעוץ פיננסי לפני שנוקטים פעולות. נושא ההלוואות בהליך חדלות פירעון עלול להיות בעייתי מאוד.

הלוואה להפטר

הרעיון של לקיחת הלוואה במהלך הליך חדלות פירעון, ובטרם קבלת הפטר, נובע בדרך כלל מתוך הרצון לשפר את רמת החיים ולעמוד בהסדר התשלומים שנקבע בהליך חדלות פירעון. העניין עשוי להיות בעייתי מכיוון שהדבר יכול להיתפס על ידי הממונה על ההליך כצעד חסר אחריות, ומטיל ספק בתום הלב שהוא תנאי הכרחי להליך חדלות פירעון. לכן צעד זה מתאים רק עבור מקרים מיוחדים.

במהלך הליך חדלות פירעון הבנקים לעולם לא יעניקו הלוואה לחייב, והאפשרויות היחידות הן בגופים חוץ בנקאיים או השוק האפור (לא מומלץ). גם הגופים החוץ בנקאיים ינקטו במשנה זהירות, ובדרך כלל ידרשו ערבים חזקים.

הלוואה לאחר הפטר

המצב השני הוא קבלת הלוואה לאחר שקיבלתם הפטר חובות. ראשית כל היו זהירים, רק סיימתם תהליך ארוך של סגירת חובות ובוודאי אינכם רוצים שוב ליפול לאותו הבור. לכן הקפידו על התנהלות כלכלית אחראית ובשום פנים ואופן אל תקחו הלוואות לצורך ניהול אורח חיים בזבזני.

גם לאחר הליך חדלות פירעון הבנקים צפויים לסרב להעניק הלוואה והאפשרות הריאלית היחידה היא באמצעות גופים חוץ בנקאיים. על מנת לא ליפול שוב לתהום החובות, מומלץ לפנות לייעוץ פיננסי. בחברת אובליגור נוכל לנתח את מצבכם הכלכלי ולעזור לכם למצוא את ההלוואות המתאימות עבורכם.

הלוואה לפושטי רגל – בנקאית וחוץ בנקאית

בפועל הדיון כולו הוא לגבי הלוואות חוץ בנקאיות. לא ניתן להסתיר מהבנקים כי הנכם נמצאים בהליך חדלות פירעון, או שסיימתם הליך שכזה, ולכן הם יסרבו להעניק הלוואה. האפשרות הריאלית היא הלוואות חוץ בנקאיות. גופי האשראי החוץ בנקאיים עשויים לגלות גמישות והבנה גדולה יותר לצרכים שלכם, אך גם לגבות ריביות גבוהות במיוחד כמו גם ערבויות.

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

שאלות על הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

הלוואה לפושט רגל: יש כזה דבר?

זהו מצב בעייתי המשאיר בפניכם רק את האפשרות לקבלת הלוואות בגופים חוץ בנקאיים ובתנאים מחמירים.

מהי פשיטת רגל?

פשיטת רגל היא הליך משפטי המתאפשר במקרים קשים של חובות ללא יכולת פירעון. זהו תהליך מסודר ומפוקח שבמהלכו יקבע צו תשלומים, יתבצע מימוש נכסי החייב ויוטלו מגבלות שונות. בסופו ההליך יינתן הפטר על יתרת החובות. 

אולי יעניין אותך גם..
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים
הלוואות
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים

נקלעתם לחובות מול הבנק ומחפשים דרך אלגנטית לפתור אותם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זו בעצם הלוואת הסדר חוב, איך היא עובדת ואיך היא יכולה להועיל לכם במצבכם הנוכחי מול בנק הפועלים.

קרא עוד »
מה זה הלוואת הסדר
הלוואות
מה זה הלוואת הסדר

הלוואת הסדר היא כלי פיננסי שמאפשר לאנשים עם חובות בעייתיים להגיע להסדר עם הבנק או הגוף המלווה. במסגרת ההסדר, כל החובות מאוחדים תחת הלוואה אחת עם תנאים מועדפים כמו ריבית נמוכה יותר ותקופת פירעון ארוכה יותר. כך, במקום להתמודד עם כמה תשלומי חוב בודדים, יש לך רק תשלום חודשי אחד שקל יותר לניהול.

קרא עוד »
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל
הלוואות
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, קשה לקבל הלוואות. תיקי ההוצל“פ פוגעים בדירוג האשראי והבנקים מסרבים לתת לכם הלוואה. למרות כי המצב בעייתי, אנו באובליגור יודעים למצוא פתרונות ולסייע לחייבים לקבל הלוואות לסגירת חובות, גם עבור בעלי תיקים בהוצאה לפועל.

קרא עוד »
מימון למחיקת חובות
הלוואות
מימון למחיקת חובות

שקיעה בחובות היא דבר בעייתי מאוד, זאת מכיוון שהיא סוגרת בפניכם דלתות ומביאה לפתיחת הליכי הוצאה לפועל – צעדים אשר באופן אירוני עשויים לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס.

קרא עוד »
הלוואת הסדר חובות
הלוואות
הלוואת הסדר חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות לסגור חובות

יש לכם חוב שנמאס לכם ממנו והוא מכביד עליכם כלכלית? אין לכם מספיק כסף בשביל לסגור את חוב שלכם אבל אתם לא יכולים לחכות עם זה כבר? מקווים לכסף שיגיע ויושיע אתכם מהחובות שלכם? אם כן, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם, והוא נקרא הלוואות לסגירת חובות.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא – לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית – בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן