הסדר חובות בהוצאה לפועל

עבור אנשים הסובלים מחובות עצומים, התמודדות מול הליכי גביית חובות מהווה אתגר מרכזי. למרות שהסיכון לחילוט נכסים מתנופף בצורה מאיימת, אין צורך לוותר על כל תקווה. בעזרת ייעוץ משפטי מיומן, ייתכן שעדיין יובטחו הסדרי חוב נוחים, ויחסכו מהחייב קשיים מיותרים.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

החייב הנבון שואף להימנע מחומרות ההוצאה לפועל כל עוד ניתן, תוך מאמץ מירבי על מנת לרצות את הנושים באופן ישיר. אך כאשר ההתחייבויות מתרבות מעבר ליכולת התשלום, העניינים עוברים לבתי המשפט או ישירות לפקיד. 

ברגע שנפתח תיק לגביית חובות, המצב הופך למסורבל. אולם גם כאן, יועץ מנוסה להסדר חובות עשוי לנהל משא ומתן על תנאים המאפשרים לחייב לסיים פרק קשה ולהמשיך הלאה.

מה זה הסדר חובות?

הסדר חובות הוא תהליך פיננסי שבו החייב מנהל משא ומתן עם הנושים לפירעון חלק מסך חובותיהם בסכום חד פעמי, הנמוך מהסכום המלא. הסדר זה מאפשר לחייב לפתור חובות בסכום מופחת תוך הקלה בנטל הכלכלי. 

הנושים עשויים להסכים להסדר חוב כאשר הם מאמינים שזו האפשרות הטובה ביותר לגבות חלק מהחוב, במיוחד אם האלטרנטיבה היא שהחייב אינו יכול לעמוד בהסכם המקורי לחלוטין. הסדר החוב יכול להציע התחלה חדשה עבור אנשים הנאבקים בחובות, אך הוא עשוי גם להשפיע על ציוני האשראי והיציבות הפיננסית בטווח הקצר.

בקשה להסדר חוב בהוצאה לפועל

בקשה להסדר חוב בהוצאה לפועל היא תהליך שבו חייב פונה לרשות ההוצאה לפועל על מנת להגיע להסדר פיננסי שיאפשר לו לסגור את תיקי החובות שנפתחו נגדו. התהליך כולל מגעים עם הנושים וניסיון להגיע להסכמה על סכום פחות מהחוב המקורי, או על תוכנית תשלומים מותאמת אשר תתאים ליכולתו הכלכלית של החייב. 

במקרים מסוימים, ייתכן וידרש ייצוג על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום ההוצאה לפועל והסדרי חובות, על מנת להבטיח את הגעה להסדר הטוב ביותר עבור החייב. 

מהן ההקלות והאפשרויות לחייבים בהוצאה לפועל?

לחייבים בהוצאה לפועל קיימות מספר הקלות ואפשרויות שנועדו לעזור להם להתמודד עם חובותיהם ולמנוע החמרה במצבם הכלכלי:

 • הסדר חובות: חייב יכול להגיש בקשה להסדר חובות בהוצאה לפועל, שמטרתה להגיע להסכמה עם הנושים על סכום פחות מהחוב המקורי או על תוכנית תשלומים שתתאים ליכולתו הכלכלית.
 • איחוד תיקים: חייבים עם מספר תיקים בהוצאה לפועל יכולים לבקש לאחד אותם לתיק אחד, כדי להקל על ניהול החובות ולאפשר תשלום מסודר יותר.
 • צו תשלומים: חייב יכול לבקש מבית המשפט צו תשלומים, שבו יקבע מועד וסכום תשלום חודשי המתאים ליכולתו הכלכלית.
 • פשיטת רגל: במקרים שבהם החייב אינו יכול לעמוד בחובותיו, הוא יכול לבחון את אפשרות פתיחת הליך פשיטת רגל, שבסופו יכול לקבל צו הפטר ומחיקת חובותיו.
 • הקפאת הליכים: במקרים מסוימים, ניתן לבקש מבית המשפט הקפאת הליכים נגד החייב לזמן מוגבל, כדי לאפשר לו להתארגן כלכלית.
 • הפחתת ריבית והוצאות: במקרים מסוימים, ניתן לבקש מבית המשפט להפחית את הריבית וההוצאות המצטברות על החוב.
 • הסרת עיקולים והגבלות: חייבים יכולים לבקש להסיר עיקולים והגבלות שהוטלו עליהם, בתנאי שימלאו את התנאים הנדרשים.

חשוב להדגיש שכל אחת מהאפשרויות הללו דורשת בדיקה משפטית והתאמה לנסיבות הספציפיות של החייב, ולכן מומלץ להיוועץ באיש מקצוע המתמחה בתחום ההוצאה לפועל וחובות.

למה כדאי להימנע מלהגיע להוצאה לפועל?

קיימות מספר סיבות לכך שכדאי להימנע מהגעה להוצאה לפועל:

 • פגיעה באשראי – רישום בהוצאה לפועל פוגע בדירוג האשראי שלכם ומקשה עליכם לקבל הלוואות ואשראי בעתיד.
 • עיקול חשבונות – ההוצאה לפועל רשאית לעקל חשבונות בנק, קצבאות ונכסים שיש לכם על מנת לגבות את החוב.
 • הטרדה ולחץ – פקידי ההוצאה לפועל עלולים להטריד אתכם בטלפונים וביקורים בביתכם על מנת לגבות את החוב.
 • עיכוב יציאה מהארץ – אם יש לכם חוב כספי, ההוצאה לפועל יכולה למנוע מכם לצאת מהארץ עד לסילוק החוב.
 • הוצאות גבוהות – ההוצאה לפועל גובה הוצאות וריבית גבוהים על החוב שמנפחים אותו עוד יותר.
 • פגיעה בשם הטוב – רישום בהוצאה לפועל פוגע בשמכם הטוב ובמוניטין שלכם.

לכן, מומלץ לטפל בחובות בהקדם האפשרי ולהימנע מהגעה להוצאה לפועל שיש לה השלכות שליליות רבות.

האם יש תוקף לעיקול חשבון בנק?

כן, יש תוקף לעיקול חשבון בנק. תוקף עיקול חשבון בנק הוא 3 חודשים. לאחר 3 חודשים, אם החוב לא נפרע, הזוכה יכול להגיש בקשה להארכת עיקול.

עיקול חשבון בנק הוא סעד משפטי המאפשר לזוכה, כלומר לאדם או לחברה שזכה במשפט נגד החייב, לעקל נכסים של החייב, כדי להבטיח את פירעון החוב. עיקול חשבון בנק הוא סעד נפוץ בהוצאה לפועל, מכיוון שהוא מאפשר לזוכה להבטיח את פירעון החוב באופן מהיר ויעיל.

על מנת שיוטל עיקול על חשבון בנק, על הזוכה להגיש בקשה ללשכת ההוצאה לפועל. הבקשה צריכה לכלול מידע על החוב, על החייב, ועל החשבון הבנק שבו יש לעקל את הכספים. לאחר קבלת הבקשה, רשם ההוצאה לפועל יורה לבנק לעקל את חשבון הבנק של החייב.

החייב יכול לנסות לבטל את עיקול חשבון הבנק. הדרך לעשות זאת היא להגיש בקשה לביטול עיקול ללשכת ההוצאה לפועל. בקשה לביטול עיקול יכולה להיות מבוססת על מספר טענות, כגון:

 • החוב שולם
 • החוב שנוי במחלוקת
 • העיקול פוגע בזכויות החייב

אם הבקשה לביטול עיקול מאושרת, יוסרו הכספים המעוקלים מחשבון הבנק של החייב.

איך אפשר לסגור חוב בהוצאה לפועל?

ישנן מספר דרכים לסגור חוב בהוצאה לפועל:

 • תשלום החוב במלואו – זוהי הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לסגור חוב בהוצאה לפועל. יש להגיש ללשכת ההוצאה לפועל שיק או המחאה על סכום החוב, או לשלם את החוב במזומן.
 • הסדר חוב – הסדר חוב הוא הסכמה בין החייב לזוכה על דרך סגירת החוב, כגון תשלום חלק מהחוב, פריסת החוב לתשלומים חודשיים, או מחיקה חלקית של החוב. ניתן להגיע להסדר חוב בעצמו, או באמצעות איש מקצוע מוסמך בתחום.
 • הליכי חדלות פירעון – הליכי חדלות פירעון הם הליך משפטי המאפשר לחייב לקבל הפטר מחובותיו, לאחר ששילם חלק מהם. הליכי חדלות פירעון מתאימים לחייבים שאינם מסוגלים לעמוד בתשלומי החובות שלהם.

מהם שלבי התהליך של עריכת הסדר בהוצאה לפועל?

עריכת הסדר חוב בהוצאה לפועל היא תהליך מורכב הכולל מספר שלבים:

 1. איתור ובדיקת תיקים: החייב צריך לאתר את כל התיקים הפתוחים נגדו בהוצאה לפועל ולבדוק את פרטי החובות, כולל סכומים, ריביות והוצאות.
 2. ייעוץ משפטי: מומלץ לקבל ייעוץ מחברה או בעל מקצוע המתמחים בהוצאה לפועל וחובות, על מנת להבין את האפשרויות הקיימות ולבחור באסטרטגיה המתאימה ביותר.
 3. ניהול משא ומתן עם הנושים: יש לנהל משא ומתן עם הנושים על מנת להגיע להסדר חוב. זה יכול לכלול פריסת החוב לתשלומים, הפחתת סכום החוב או תשלום חד-פעמי בסכום נמוך יותר.
 4. הגשת בקשה להסדר חוב: לאחר הגעה להסכמות עם הנושים, יש להגיש בקשה לבית המשפט או לרשם ההוצאה לפועל לאישור ההסדר. הבקשה צריכה לכלול את פרטי ההסדר, כולל תוכנית התשלומים והתחייבויות הצדדים.
 5. אישור ההסדר: בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל יבחנו את הבקשה ויכולים לאשר את ההסדר, לדחותו או לדרוש שינויים. לאחר אישור ההסדר, החייב צריך לעמוד בתנאיו.
 6. ביצוע ההסדר: החייב מחויב לבצע את התשלומים כפי שנקבעו בהסדר. חשוב לשמור על תשלום תקין ובזמן כדי למנוע חידוש הליכי ההוצאה לפועל.
 7. סגירת התיקים: לאחר השלמת תשלום כל החובות על פי ההסדר, ניתן לבקש מההוצאה לפועל לסגור את התיקים.

חשוב לציין שכל שלב בתהליך דורש תשומת לב ודיוק, ולכן חשוב לעבוד בצורה מסודרת ובהתאם להנחיות יועץ מוסמך בתחום.

נקלעתם להליכים מול ההוצאה לפועל וזקוקים לייעוץ או ליווי? צרו קשר עכשיו עם חברת אובליגור

האם הצטברו לכם חובות שאינכם יכולים לעמוד בהם? האם אתם מוטרדים מהתנהלות ההוצאה לפועל ופקידיהם?

חברת אובליגור בעלת ניסיון מוכח של מעל 20 שנה בתחום החובות והאשראי. אנו מתמחים בהסדרי חוב בהוצאה לפועל ומלווים את לקוחותינו במקצועיות ואכפתיות עד ליישוב החוב.

צוות המומחים שלנו מורכב מבנקאים לשעבר, יועצים פיננסיים וכלכלנים שיודעים כיצד לנהל את המשא ומתן מול המערכת הבנקאית והוצאה לפועל. אנו מציעים מגוון פתרונות חכמים ויצירתיים שהובילו כבר לאלפי הצלחות של לקוחותינו בסגירת חובות.

נשמח להאיר את עיניכם תוך 60 דקות ולהראות לכם את הדרך הנכונה, המהירה והיעילה ביותר לטיפול בבעיית החוב שלכם!

אם ברצונכם לקבל ייעוץ בנושא ללא עלות, אנא צרו קשר בהקדם.

אולי יעניין אותך גם..
הסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות
הסדרי חוב
הסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות

אתם עצמאים עם עסק משלכם ונקלעתם לחובות מול הבנקים? אל תתביישו, זה קורה ליותר ויותר בעלי עסקים בתקופה כלכלית מאתגרת כמו זו. אבל אל דאגה, יש פתרונות! בואו נדבר על איך להתמודד עם המצב ולצאת מזה בשלום.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק ירושלים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק ירושלים

נכנסתם לסחרור של חובות ולא יודעים איך לצאת מזה? אל דאגה, אתם לא לבד. בנק ירושלים, כמו כל בנק אחר, מציע ללקוחותיו אפשרות להגיע להסדר חוב שיקל על ההחזר ויאפשר לכם לחזור למסלול. בואו נבין יחד איך עושים את זה נכון.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק לאומי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק לאומי

אם הגעת למצב של חובות בבנק לאומי, יש דרכים להסדיר את המצב בצורה נוחה וידידותית, ללא הליכים משפטיים ומורכבים. בואו נצלול לתוך העולם של הסדרי חוב ונראה איך אפשר לצאת מן המכשול הכלכלי הזה בשלום.

קרא עוד »
מחיקת חובות ללא פשיטת רגל
הסדרי חוב
מחיקת חובות ללא פשיטת רגל

חובות יכולים להיות סיוט אמיתי, גורמים לחרדה מתמדת ולתחושת מחנק. אבל אל דאגה! יש פתרון שיכול להציל אתכם מהמצב הזה מבלי שתצטרכו לעבור את כל התסכול והקשיים של הליך פשיטת רגל – מחיקת חובות ללא פשיטת רגל. בואו נצלול לתוך הנושא ונראה איך זה עובד, מה היתרונות, ומה צריך לעשות כדי להשיג את זה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לחברות בחובות
הסדרי חוב
מחיקת חובות לחברות בחובות

אתם יודעים את זה – אין תחושה רעה יותר מלדעת שהחברה שלכם שוקעת לתוך בור של חובות. כל בוקר אתם מתעוררים עם דאגה כבדה על הלב, חוששים מהרגע שבו ידפקו בדלת נושים זועמים או עורכי דין נחושים. אבל אל דאגה, יש פתרון! אנחנו כאן כדי לספר לכם איך ניתן למחוק חובות לחברות ולצאת מהסחרור הזה אל עבר אופק כלכלי בהיר יותר. אז בואו נצלול פנימה ונגלה איך עושים את זה נכון.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק הפועלים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק הפועלים

אם נקלעתם לסיטואציה לא נעימה של חובות מול בנק הפועלים, אל דאגה – אתם לא לבד במערכה. עם ניסיון של מעל 20 שנה וקרוב ל-100% הצלחה בסגירת חובות, אנחנו באובליגור כאן כדי לעזור לכם להשיג הסדר חוב משתלם ולצאת לדרך חדשה. בואו נראה איך עושים את זה נכון, מהר ובלי כאבי ראש מיותרים!

קרא עוד »
הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי

גיבוש הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי הוא צורך ממשי עבור רבים המתקשים לעמוד בהחזרי ההלוואות והמשכנתאות שנטלו מהבנק. במאמר זה נסקור כיצד ניתן להגיע להסדר חוב ולהקל על נטל ההחזרים.

קרא עוד »
הסדר חוב עם בנק איגוד
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק אגוד

מצאת את עצמך במצוקה כלכלית וקשה לך להתמודד עם החובות מול הבנק? אל דאגה, הסדר חוב יכול להיות הפתרון המושלם עבורך. בבנק אגוד, כמו בכל בנק אחר, ניתן להגיע להסדרי תשלומים שיקלו על נטל ההחזרים החודשי. בעזרת ליווי מקצועי של יועצים פיננסיים מנוסים, תוכל לצאת מהסחרור הכלכלי ולהתחיל דרך חדשה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
מחיקת חובות למעוטי יכולת

על מנת למחוק חוב, ובפרט במקרה של מעוטי יכולת, נדרש תחילה להבין מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי. אם כן, דיני חדלות פירעון הינם חוקים המתייחסים למצב שבו אין באפשרותו של אדם שחב דבר מה על פי חוק לגורם אחר, לפרוע ולשלם את חובו.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
הסדר חובות מול בנקים לחברות

במסגרת הליך זה, אנו מקצים בעל מקצוע שינהל עבורכם מו"מ עם המחלקה הפיננסית של הבנק, או עורך דין חיצוני הפועל מטעם הבנק, על מנת למצוא פתרון למצב מורכב מסוים. הסידור עשוי לכלול תשלום חודשי נמוך יותר או פריסת ההלוואה לתקופה ארוכה יותר. יתכן גם שהסידור יכלול סכומי פיצוי חלקיים או סגירת החוב בהפחתה משמעותית.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנק הפועלים

מצב של חובות, במיוחד כשמדובר על חובות גדולים, הוא אינו מצב נעים לא משנה מי החייב ולמי החוב. יחד עם זאת, כאשר מדובר על חובות לבנקים, ובפרט לבנק הפועלים המהווה את הבנק הגדול ביותר בארץ, החוב הופך להיות לא נעים עוד יותר, שכן הבנקים יודעים כיצד לגבות כסף מלקוחותיהם בצורה טובה לצערנו.

קרא עוד »
מחיקת חובות בהליך החדש
הסדרי חוב
מחיקת חובות בהליך החדש

חשוב לדעת כי החוק (חוק חדלות פירעון) מעניק לכם את האפשרות למחיקת חובות. החוק החדש שונה מפקודת פשיטת הרגל הישנה, לטוב ולרע. החוק החדש מציע הליך שאינו קל עבור החייב, הליך הכולל מגבלות, צו תשלומים וכינוס נכסים. אך בסופו ישנו הפטר שמשמעותו מחיקת החובות. וזהו יכול להיות גלגל ההצלה לרבים אשר שקעו בחובות ואינם רואים מוצא אחר.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק לאומי
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד הבנקים הגדולים והחשובים בישראל, בנק המספק הלוואות ואשראי לאנשים פרטיים ועסקים. וזה גם מסביר מדוע רבים מאיתנו מגיעים למצב שבו הם חייבים כספים לבנק ומחפשים אחר פתרונות למחיקת החוב.

קרא עוד »
פתרונות למחיקת חובות
הסדרי חוב
פתרונות למחיקת חובות

ניהול חובות הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר שאנשים ומשקי בית רבים נתקלים בהם במהלך חייהם. ההשלכות של חובות יכולות להיות משמעותיות, ולכן חשוב לפעול באופן מושכל ומתוכנן כדי להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד »
עזרה עם חובות ועיקולים
הסדרי חוב
עזרה עם חובות ועיקולים

נתקעתם במערבולת של חובות ואינכם יודעים איך לצאת ממנה? במאמר זה נציע לכם דרכים יעילות ומעשיות להתמודדות עם חובות ועיקולים, תוך שימוש בכלים משפטיים ופיננסיים שיכולים להקל על מצבכם.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
מחיקת חובות בעזרת הסדר חוב

הסדר חוב הוא תהליך משפטי או פיננסי שבו החייב והנושים מגיעים להסכמה על תוכנית לתשלום החובות, בדרך שתאפשר לחייב לנהל את חייו בצורה נורמלית ולהימנע מפשיטת רגל. התהליך יכול לכלול פירעון חוב בצורה מסודרת, דחיית תשלומים, הקטנת סכומי החוב ואף מחיקת חלק מהחובות במקרים מסוימים.

קרא עוד »
הסדרי חוב מול נושים
הסדרי חוב
יש לי חובות מה עושים?

חובות כספיים הם מצב שכיח למדי בחיינו. אם זה חוב על כרטיס אשראי, הלוואה או חשבונות שלא שולמו, רבים מאיתנו מתמודדים עם חובות בשלב כלשהו בחייהם. למרות שחובות יכולים להוות מקור ללחץ ודאגה, חשוב לזכור שיש דרכים רבות להתמודד איתם בהצלחה.

קרא עוד »
הסדרי חוב
הסדרי חובות עקב המצב

מלחמה לא רק גובה מחיר אנושי אלא גם מטילה עלויות כלכליות משמעותיות, משבשת את חיי היומיום, משפיעה על המורל הלאומי, ומלחיצה את הכלכלה באמצעות גיוס מילואים והשפעות אחרות. תרחיש זה הוביל משפחות ובעלי עסקים רבים להתמודד עם אתגרים פיננסיים.

קרא עוד »
הסדרי חוב מול נושים
הסדרי חוב
הסדרי חוב מול נושים

הסדר חוב הוא הליך פורמלי שתורם לאדם שעמוס בחובות בלתי עבירים, שמטרתו לנהל משא ומתן על הסכם קיבוצי עם נושים. הסכם זה כרוך בדרך כלל בהתחייבות של החייב להחזיר חלק מוגדר מהחובות הקיימים, שהוא נמוך מהסכום המלא.

קרא עוד »
איחוד תיקים
הסדרי חוב
איחוד חובות

בעולם הפיננסי המורכב של ימינו, רבים מאיתנו מוצאים עצמם נתונים במערבולת של חובות ותיקים, המצטברים לאורך זמן ומהווים נטל כבד על התקציב האישי והמשפחתי. חובות אלו יכולים להיות תוצאה של הלוואות צרכניות, חובות כרטיסי אשראי, משכנתאות ועוד. כאשר כל חוב נושא עמו תנאים שונים, ריביות ותקופות החזר שונות, הניהול הפיננסי הופך למשימה מורכבת ולעיתים גם מעיקה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנקים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול הבנק

האם אתם מתקשים לעמוד בתשלומי המשכנתא או ההלוואות שלכם? האם אתם חוששים שהבנק ינקוט בצעדים נגדכם בגלל פיגורים בתשלומים? אל דאגה – יש פתרון!

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנקים
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנקים

האם אתם מתקשים לעמוד בתשלומי החובות שלכם לבנקים? האם אתם מרגישים שאתם תקועים במלכודת? האם אתם רוצים להתחיל מחדש ולשקם את חייכם הכלכליים? אם כן, המאמר הזה הוא בשבילכם.

קרא עוד »
הסדר חובות בהוצאה לפועל
הסדרי חוב
מחיקת חובות

במאמר זה נסקור את היתרונות והחסרונות של מחיקת חובות, נבחן את השפעתה על החברה והכלכלה, ונראה מהן הדרכים הטובות ביותר ליישם אפשרות זו. מחיקת חובות יכולה להיות כלי יעיל אם היא מנוהלת בצורה אחראית, ואנו מאמינים שחשוב לבחון אותה לעומק.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
מה זה הסדר חוב

הסדר חוב הוא הליך משפטי שבו נושה וחייב מנסים להגיע להסכמה על תשלום חובות החייב. המטרה היא לאפשר לחייב להחזיר את חובותיו באופן מסודר, תוך מתן הזדמנות לחייב לשקם את מצבו הכלכלי.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
הסדר חובות ללא חדלות פירעון

יש לכם חובות שקשה לכם לעמוד בהם? אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לשלם את החשבונות וההלוואות בזמן? אל דאגה, יש פתרון שיכול לסייע לכם להתאושש כלכלית מבלי לפגוע בכם או בנושים שלכם – הסדר חובות ללא חדלות פירעון.

קרא עוד »
הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות
הסדרי חוב
הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות

עסקים רבים נקלעים לקשיים כלכליים ולחובות כבדים. אם אתם בעלי עסק המתקשה לעמוד בהחזר חובות, אל תתייאשו. קיימות דרכים להסדיר את החובות ולהמשיך לנהל עסק רווחי. במאמר זה תמצאו מידע על האפשרויות השונות להסדר חובות.

קרא עוד »
הסדר חוב מול חברות אשראי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול חברת האשראי

הסדר חוב הוא אסטרטגיה פיננסית חיונית עבור אנשים הנאבקים מול חובותיהם. הסדר חוב כרוך במשא ומתן עם נושים לפירעון חוב בסכום נמוך מהסכום הנקוב. תהליך זה יכול לספק הקלה עבור אלה שאינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויות החוב שלהם במלואן, ומציע דרך להתאוששות פיננסית.

קרא עוד »
הסדר חוב מול חברות סלולר
הסדרי חוב
הסדר חוב מול חברות סלולר

בנוף של התקשורת הישראלית, הסדר חוב הופך להכרחי כאשר לקוחות צוברים חשבונות שטרם שולמו עם חברות טלקום כמו פלאפון, סלקום, פרטנר, HOT מובייל, גולן טלקום וויקום. חובות אלו נובעים לרוב מהתחייבויות חוזיות לשירותים כגון תוכניות סלולר, אינטרנט ושירותי טלקום אחרים.

קרא עוד »
הסדר חוב בחדלות פירעון
הסדרי חוב
הסדר חוב בחדלות פירעון

חדלות פירעון היא מצב קיצון שבו אדם או עסק אינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלהם. במקרים רבים, חדלות פירעון יכולה להוביל לפירוק העסק או פשיטת רגל של האדם.

קרא עוד »
הסדרי חוב
הסדרי חוב
הסדר חובות מול ספקים

הסדר חובות מול ספקים הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור עסקים שנקלעו לקשיים כלכליים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות התשלומים שלהם כלפי ספקים. במצב שכזה, הדרך המועדפת צריכה להיות מציאת הסדר מוסכם עמם שיאפשר המשך פעילות תקינה.

קרא עוד »
שיקום כלכלי
הסדרי חוב
הסדרי חוב ושיקום כלכלי

שיקום והבראה זה הזדמנות. הזדמנות שהמדינה נותנת לבן אדם שהסתבך בחובות לפתוח דף חדש בחיים. למה כדאי למדינה לעשות את זה? מאוד פשוט.

קרא עוד »
איך יוצאים מחובות?
הסדרי חוב
איך יוצאים מחובות?

חוב זה בעצם כל סכום כסף שאנחנו חייבים למישהו. יש לו הרבה שמות היום. אנחנו מקבלים פרסומות על הלוואות, לקחת הלוואות, לקבל אשראי, לקבל מסגרות, כל אלה הם שמות לחוב.

קרא עוד »
דילוג לתוכן