הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים

נקלעתם לחובות מול הבנק ומחפשים דרך אלגנטית לפתור אותם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זו בעצם הלוואת הסדר חוב, איך היא עובדת ואיך היא יכולה להועיל לכם במצבכם הנוכחי מול בנק הפועלים.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

מה זה הלוואת הסדר?

מה בעצם כוללת הלוואת הסדר חוב? בגדול, מדובר בהסכם שנעשה בין הבנק לבין הלקוח החייב, כדי להסדיר את החזר ההלוואה בתנאים מקלים יותר. אפשר לשנות את סכום ההחזר החודשי, את משך הזמן שבו תפרסו את החוב, ולפעמים אפילו לקבל "ויתור" על חלק מהחוב. כך שבסופו של דבר, גם הבנק מרוויח (כי הוא מקבל את רוב הכסף בחזרה) וגם הלקוח מרוויח (כי הוא יכול להחזיר את החוב בקצב שמתאים לו).

בנק הפועלים הסדר חוב

כששומעים "בנק הפועלים", רבים חושבים מיד על הבנק השני בגודלו בישראל. אבל מסתבר שלמרות היותו "רק" שני, בנק הפועלים הוא למעשה הבנק המוביל במדינה במתן אשראי והלוואות! אז אם גם אתם בין הלקוחות הרבים שלקחו הלוואה מהפועלים ומתמודדים כעת עם החזרים – יש מה לעשות.

ראשית, חשוב לציין שלבנק הפועלים יש גמישות רבה יותר בתחום האשראי בהשוואה לבנקים אחרים. מה שאומר שיש סיכוי גבוה יותר שתצליחו להגיע איתם להסדר נוח ומשתלם עבורכם. אבל כמובן, עדיף לא לצאת למסע הזה לבד.

כאן נכנסות לתמונה חברות כמו אובליגור, עם המומחיות והניסיון שלהם בתחום. הם מכירים את כל הפינות הנסתרות בהתנהלות של בנק הפועלים, ויודעים בדיוק על אילו "כפתורים" ללחוץ כדי לקבל את התנאים הטובים ביותר.

בין השאר, הם יבדקו עבורכם את כל המסלולים האפשריים – החל ממחיקת חלק מהחוב, דרך פריסה מחודשת של התשלומים, ועד לקבלת הלוואה מחלקת החוב. הכל כדי למצוא את הנוסחה שתאפשר לכם לסגור את הגירעון בצורה האופטימלית.

בנוסף, החברה תלווה אתכם ותנהל את כל התהליך אל מול הבנק, כך שלא תצטרכו להתעסק עם הפקידים והטפסים המייגעים. הם ידאגו שההסדר יתקדם בצורה מסודרת ומהירה, ושבסופו של דבר תוכלו סוף סוף לנשום לרווחה.

אז אם מצאתם את עצמכם מסובכים עם הלוואה בבנק הפועלים, זכרו שאתם לא חייבים להילחם בזה לבד. צוות מקצועי ומנוסה יכול לעשות את ההבדל ולהוביל אתכם אל היעד בדרך הקלה והנכונה יותר. בסופו של דבר, החופש הפיננסי שלכם שווה את זה.

הלוואת הסדר בנק לאומי

גם בבנק לאומי, הבנק הגדול במדינה, ניתן כמובן להגיע להסדר חוב במקרה הצורך. אבל כמו תמיד, ההתנהלות מול בנק כזה גדול יכולה להיות מורכבת ומלחיצה. אז מה עושים? פונים למקצוענים שיודעים את העבודה!

בדומה לבנק הפועלים, גם בלאומי צוות המומחים של חברת אובליגור יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך. הם מכירים היטב את ההתנהלות הפנימית בבנק, את האופציות השונות הקיימות, ויוכלו "לתפור" לכם הסדר מותאם אישית שיענה על הצרכים שלכם.

יתרה מזאת, בלאומי התהליכים מול לקוחות עשויים להיות מעט שונים בהשוואה לבנקים האחרים. אבל אל חשש – המומחים של אובליגור מכירים את כל הנהלים וידריכו אתכם כיצד לפעול נכון. עם הרבה ניסיון והיכרות מעמיקה עם הנפשות הפועלות בבנק, הסיכויים שלכם להצליח במשימה גבוהים משמעותית.

בנוסף, אובליגור ידאגו להקל עליכם ולחסוך מכם זמן יקר – במקום שתצטרכו לבזבז שעות בתורים ובשיחות אינסופיות עם הבנקאים, הם ייקחו את זה על עצמם. הם אלופים בלפשט תהליכים מסובכים ובלהגיע לתוצאות בדרך הקצרה והיעילה ביותר.

אז אם אתם לקוחות בנק לאומי שקלעו לקשיים, אל תשכחו שיש לכם אופציה לקבל סיוע מקצועי. במקום להילחם בטחנות הרוח לבד, תנו לאנשים המנוסים להוביל אתכם להסדר החוב האופטימלי עבורכם. שיתוף פעולה הוא שם המשחק, ויחד תמצאו את הדרך לצאת מהמינוס אל הפלוס.

אולי יעניין אותך גם..
מה זה הלוואת הסדר
הלוואות
מה זה הלוואת הסדר

הלוואת הסדר היא כלי פיננסי שמאפשר לאנשים עם חובות בעייתיים להגיע להסדר עם הבנק או הגוף המלווה. במסגרת ההסדר, כל החובות מאוחדים תחת הלוואה אחת עם תנאים מועדפים כמו ריבית נמוכה יותר ותקופת פירעון ארוכה יותר. כך, במקום להתמודד עם כמה תשלומי חוב בודדים, יש לך רק תשלום חודשי אחד שקל יותר לניהול.

קרא עוד »
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל
הלוואות
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, קשה לקבל הלוואות. תיקי ההוצל“פ פוגעים בדירוג האשראי והבנקים מסרבים לתת לכם הלוואה. למרות כי המצב בעייתי, אנו באובליגור יודעים למצוא פתרונות ולסייע לחייבים לקבל הלוואות לסגירת חובות, גם עבור בעלי תיקים בהוצאה לפועל.

קרא עוד »
מימון למחיקת חובות
הלוואות
מימון למחיקת חובות

שקיעה בחובות היא דבר בעייתי מאוד, זאת מכיוון שהיא סוגרת בפניכם דלתות ומביאה לפתיחת הליכי הוצאה לפועל – צעדים אשר באופן אירוני עשויים לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס.

קרא עוד »
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל
הלוואות
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

קרא עוד »
הלוואת הסדר חובות
הלוואות
הלוואת הסדר חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות לסגור חובות

יש לכם חוב שנמאס לכם ממנו והוא מכביד עליכם כלכלית? אין לכם מספיק כסף בשביל לסגור את חוב שלכם אבל אתם לא יכולים לחכות עם זה כבר? מקווים לכסף שיגיע ויושיע אתכם מהחובות שלכם? אם כן, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם, והוא נקרא הלוואות לסגירת חובות.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא – לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית – בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן