הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, קשה לקבל הלוואות. תיקי ההוצל“פ פוגעים בדירוג האשראי והבנקים מסרבים לתת לכם הלוואה. למרות כי המצב בעייתי, אנו באובליגור יודעים למצוא פתרונות ולסייע לחייבים לקבל הלוואות לסגירת חובות, גם עבור בעלי תיקים בהוצאה לפועל.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס

הבעיה מוכרת, אתם מוגבלים והוטלו עליכם עיקולים, ולפיכך יש לכם דירוג BDI שלילי. וכאשר הבנקים רואים זאת, ואין לכם שום נכס להציב כביטחונות, הם מסרבים לתת לכם הלוואות.

ומנגד אתם זקוקים להלוואות כאוויר לנשימה. זוהי יכולה להיות הלוואה להצלת העסק, הלוואה לצורך יציאה מחובות או לכל מטרה הכרחית אחרת. אל תתייאשו, ניתן למצוא פתרונות באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות. אובליגור הלוואות מסייעים לכם למצוא מימון חוץ בנקאי בתנאים הטובים ביותר.

הלוואה לסגירת חובות

הלוואה לסגירת חובות היא אחת האסטרטגיות באמצעותן ניתן לצאת מחובות. הרציונל מאחורי ההלוואה הוא לסיים את ריבוי החובות באמצעות הלוואה, ולהתנהל עם חוב יחיד. כאשר הדגש הוא על הצורך למצוא הלוואה משתלמת בתנאים שאתם יכולים לעמוד בהם.

לא אחת אנשים ממהרים לקחת הלוואה לסגירת חובות, אך מוצאים את עצמם במצב גרוע יותר ממה שהתחילו. לכן יש לגשת לעניין בזהירות, ולעשות זאת באמצעות ייעוץ פיננסי. הדבר דורש תוכנית פיננסית מדויקת והתנהלות אחראית מצידכם.

הקלות לחייבים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם ההוצאה לפועל במסגרת הסדרי החוב, ישנם תנאים נוקשים שעליכם לעמוד בהם. ההוצאה לפועל, למרות הכלים הקשים שהיא מפעילה, אינה מחפשת להעניש את החייבים אלא פשוט לגבות את החוב.

מסיבות אלו ההוצאה לפועל מגלה נכונות להגיע להסדרי חוב, ובנסיבות מסוימות מעניקה גם הקלות המתחשבות במצב. למשל במהלך מלחמת חרבות ברזל, חייבים רבים קיבלו הקלות שסייעו להם לעבור את הימים הקשים.

הלוואה למסורבים

פרטיים ובעלי עסקים, המתמודדים עם דירוג אשראי שלילי ו/או הליכי הוצאה לפועל. נזקקים להלוואות אך נדחים על ידי הבנקים. עבורם ישנן אפשרויות של הלוואות למסורבים באמצעות גופים חוץ בנקאיים. גופים אלו מעניקים הלוואות גם ללקוחות אשר סורבו על ידי הבנקים. הם לוקחים על עצמם סיכון גדול יותר, ולכן גם מבקשים ריביות גבוהות יותר עבור ההלוואה.

בטרם פונים לקבלת הלוואות, כדאי לפנות לייעוץ פיננסי. יש להתנהל בזהירות ולדעת לבחור הלוואות בתנאים משתלמים שניתן לעמוד בהן.חברת אובליגור הלוואות יודעת לסייע למסורבים להשיג אשראי חוץ בנקאי בטוח ומשתלם.

מתמודדים עם תיקים בהוצאה לפועל והבנקים סגרו בפניכם את הדלתות? אתם מוזמנים לפנות לייעוץ פיננסי בחברת OBLIGOR. אנו חברה ותיקה ומוכרת המעניקה ייעוץ פיננסי לחייבים. אנו מעמידים לרשותכם צוות מומחים בתחום הפיננסי. לאובליגור תגובות המלצות רבות מידי חייבים שהצלחנו לחולל עבורם שינוי כלכלי.

שאלות על הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל 

מה צריך לדעת על הלוואות לבעלי תיק בהוצאה לפועל?

זהו אמנם מצב בעייתי, אך ישנם פתרונות. ללא ערבונות הבנקים יסרבו לעזור, אך ניתן למצוא גופים חוץ בנקאיים אשר נכונים להעניק סיוע.

איך מסירים הגבלה או עיקול בבנק?

ניתן להסיר הגבלות ועיקולים במסגרת הסדר חוב, או במסגרת טיעונים שונים; למשל כאשר ההגבלה פוגעת ביכולת להתפרנס. 

אולי יעניין אותך גם..
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים
הלוואות
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים

נקלעתם לחובות מול הבנק ומחפשים דרך אלגנטית לפתור אותם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זו בעצם הלוואת הסדר חוב, איך היא עובדת ואיך היא יכולה להועיל לכם במצבכם הנוכחי מול בנק הפועלים.

קרא עוד »
מה זה הלוואת הסדר
הלוואות
מה זה הלוואת הסדר

הלוואת הסדר היא כלי פיננסי שמאפשר לאנשים עם חובות בעייתיים להגיע להסדר עם הבנק או הגוף המלווה. במסגרת ההסדר, כל החובות מאוחדים תחת הלוואה אחת עם תנאים מועדפים כמו ריבית נמוכה יותר ותקופת פירעון ארוכה יותר. כך, במקום להתמודד עם כמה תשלומי חוב בודדים, יש לך רק תשלום חודשי אחד שקל יותר לניהול.

קרא עוד »
מימון למחיקת חובות
הלוואות
מימון למחיקת חובות

שקיעה בחובות היא דבר בעייתי מאוד, זאת מכיוון שהיא סוגרת בפניכם דלתות ומביאה לפתיחת הליכי הוצאה לפועל – צעדים אשר באופן אירוני עשויים לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס.

קרא עוד »
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל
הלוואות
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

קרא עוד »
הלוואת הסדר חובות
הלוואות
הלוואת הסדר חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות לסגור חובות

יש לכם חוב שנמאס לכם ממנו והוא מכביד עליכם כלכלית? אין לכם מספיק כסף בשביל לסגור את חוב שלכם אבל אתם לא יכולים לחכות עם זה כבר? מקווים לכסף שיגיע ויושיע אתכם מהחובות שלכם? אם כן, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם, והוא נקרא הלוואות לסגירת חובות.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא – לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית – בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן