הלוואת הסדר חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

חברות ייעוץ פיננסי מעניקות שירותים מגוונים לעסקים ולאנשים בחובות. חברת אובליגור, מציעה פתרונות יצירתיים לבעיות פיננסיות, בין השאר בתחום הלוואת הסדר חובות. החברה מספקת הדרכה וייעוץ להתנהלות כלכלית נבונה, לצד סיוע בהלוואות בנקאיות וכן למבקשי משכנתאות. החברה ממתמחה בהשגת הסדרים כלכליים ומציעה הדרכה אודות התמודדות עם חובות ומצבי פשיטת רגל.

צוות החברה כולל עובדים מקצועיים לרבות כלכלנים, בנקאים לשעבר, רואי חשבון ויועצי מס המעניקים ללקוחות ייעוץ איכותי ומקיף. בחברת אובליגור דוגלים בטיפול בבעיה מן השורש באמצעות ליווי מניעתי. בעבור הלוואת הסדר חובות אנחנו מציעים מגוון פתרונות במסגרת ייעוץ של שעה אחת בלבד. תקבלו ליווי מקצועי ומלא עד לסגירת החובות בשילוב הדרכה כלכלית מצוות מיומן.

הלוואה לסגירת חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.

מה היא הלוואת הסדר חובות ?

זו הלוואה בעלת גבולות ברורים שמיועדת לעזור ללקוח לשדרג את מצבו הפיננסי בכך שהיא מוגבלת בזמן ובסכומים, ובעלת ריבית קבועה מראש שאינה משתנה. מדובר בהלוואה שניתנת ללקוח מהבנק עצמו על מנת לשלם חובות קיימים. 

היתרון הוא שהכסף המתקבל משמש לסגירת החובות הקיימים בתוך הבנק ולא לשימוש כללי, כך הלקוח יכול להתחיל ולשפר את מצבו הכלכלי. חשוב לומר כי הלוואה כזו כוללת ריבית והתחייבות להחזירה בזמן מוגדר, על כן חשוב להבין את התנאים המדויקים ולראות שההלוואה אכן מתאימה ללקוח ולמצבו.

מהם הסדרי חובות מול הבנקים וכיצד ניתן להגיע אליהם?

מדובר בהסדר בו הלקוח מתחייב לשלם לבנק באמצעות תשלומים קבועים, חודשיים או שנתיים בהתאם לסוג ההלוואה ולהסכמי הסדר פרטיים. הסדר חוב מגדיר את תנאי ההחזר של ההלוואה, כולל הריבית ותקופת ההחזר. 

יתרונות נוספים של ההסדרים הינם ריבית מוסכמת מראש, פטור מעיכוב והשהייה בעת והלקוח מאחר בתשלומים ועוד. בכדי להגיע להסדרים משתלמים יש לקרוא היטב את כל תנאי ההסכם, מומלץ בשיתוף מומחה, שיוודא כי התנאים מתאימים ללקוח ומאפשרים לו לעמוד בסעיפי ההתחייבות.

קדימה! למה אתם מחכים?

חברת אובליגור מלווה אלפי לקוחות מעל 20 שנה, כחלק מהשירות ננהל עבורכם משא ומתן עם המערכת הבנקאית או הנושים ונעזור לכם לקבלת משכנתא בתנאים המיטביים ביותר. נציע שיעורי ריבית תחרותיים ואפשרויות פירעון גמישות. 

תוכלו לראות נתונים של 93% הצלחה בסגירת חובות, זאת בזכות הניסיון הרב עם המערכת הבנקאית והמחויבות הגבוהה לשביעות רצון הלקוחות. כך נוכל לחסוך מכם את הטרדה שבעיסוק ונעניק גב מקצועי, תוך שקיפות מלאה והגינות ללא רבב.

צרו קשר עם מיטב היועצים שלנו והתקשרו למספר המופיע באתר. ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות ולהתחיל במסע לשגרה כלכלית בריאה יותר.

אולי יעניין אותך גם..
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים
הלוואות
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים

נקלעתם לחובות מול הבנק ומחפשים דרך אלגנטית לפתור אותם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זו בעצם הלוואת הסדר חוב, איך היא עובדת ואיך היא יכולה להועיל לכם במצבכם הנוכחי מול בנק הפועלים.

קרא עוד »
מה זה הלוואת הסדר
הלוואות
מה זה הלוואת הסדר

הלוואת הסדר היא כלי פיננסי שמאפשר לאנשים עם חובות בעייתיים להגיע להסדר עם הבנק או הגוף המלווה. במסגרת ההסדר, כל החובות מאוחדים תחת הלוואה אחת עם תנאים מועדפים כמו ריבית נמוכה יותר ותקופת פירעון ארוכה יותר. כך, במקום להתמודד עם כמה תשלומי חוב בודדים, יש לך רק תשלום חודשי אחד שקל יותר לניהול.

קרא עוד »
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל
הלוואות
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, קשה לקבל הלוואות. תיקי ההוצל“פ פוגעים בדירוג האשראי והבנקים מסרבים לתת לכם הלוואה. למרות כי המצב בעייתי, אנו באובליגור יודעים למצוא פתרונות ולסייע לחייבים לקבל הלוואות לסגירת חובות, גם עבור בעלי תיקים בהוצאה לפועל.

קרא עוד »
מימון למחיקת חובות
הלוואות
מימון למחיקת חובות

שקיעה בחובות היא דבר בעייתי מאוד, זאת מכיוון שהיא סוגרת בפניכם דלתות ומביאה לפתיחת הליכי הוצאה לפועל – צעדים אשר באופן אירוני עשויים לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס.

קרא עוד »
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל
הלוואות
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות לסגור חובות

יש לכם חוב שנמאס לכם ממנו והוא מכביד עליכם כלכלית? אין לכם מספיק כסף בשביל לסגור את חוב שלכם אבל אתם לא יכולים לחכות עם זה כבר? מקווים לכסף שיגיע ויושיע אתכם מהחובות שלכם? אם כן, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם, והוא נקרא הלוואות לסגירת חובות.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא – לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית – בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן