הלוואות לסגור חובות

יש לכם חוב שנמאס לכם ממנו והוא מכביד עליכם כלכלית? אין לכם מספיק כסף בשביל לסגור את חוב שלכם אבל אתם לא יכולים לחכות עם זה כבר? מקווים לכסף שיגיע ויושיע אתכם מהחובות שלכם? אם כן, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם, והוא נקרא הלוואות לסגירת חובות.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

מהן ההלוואות האלו, איך הן יכולות לעזור לכם בסגירת החוב ואיך לוקחים אותן בצורה חכמה? כל זאת ועוד במאמר הבא!

יש לכם חוב? כדאי לכם לשקול לקחת הלוואה.

כולם יכולים להסכים שחובות הם אינם דבר נעים כלל, לא כשמדובר בחוב לחבר ובטח שלא עבור הבנק או גופים גדולים אחרים. בדקת הקרובות, נדון ב-2 מצבים מרכזיים, בהם חובות מהווים חנק כלכלי, ונסביר כיצד ניתן להתמודד איתם.

הלוואה לסגירת חובות בהוצאה לפועל

במקרים בהם חובות מצטברים ונמשכים זמן רב, ישנם גופים שמחליטים לפתוח בהליכי הוצאה לפועל כנגד החייב. במקרים אלו, מומלץ להיעזר בהלוואות על מנת לצאת מהחוב מבלי שההליכים יגיעו לשלבי עיכול וכדומה. חברת אובליגור, מציעה הלוואות עבור סגירת חובות בהוצאה לפועל, תוך מתן שיעורי ריבית תחרותיים ואפשרויות פירעון גמישות שיאפשרו לכם לסגור את החוב מהר משחשבתם.

הלוואות לפושטי רגל עקב חובות

גם כאשר מדובר על פשיטות רגל בשל חובות, הלוואה היא משהו שכדאי לשקול בחיוב. גם כאן, חברת אובליגור מציעה מגוון רחב של אפשרויות כדי להתאים את ההלוואה לצרכים הספציפיים של בעל העסק, ובכך מאפשרת לעסק להמשיך לתפקד. מדובר בייעוץ פיננסי שניתן על ידי מיטב המומחים, ומאפשר לכם להיעזר בגורם מקצועי מאוד.

איך לקחת הלוואה לסגירת חובות בצורה נכונה?

אם החלטתם שאתם מעוניינים לקחת הלוואה על מנת להתמודד עם חובות המקשים עליכם בחיים הפרטיים או העסקיים שלכם, ישנם מספר דברים שחשוב שתדעו:

  1. הלוואה היא לא בושה – בין אם מדובר במחיקת חוב ובין אם בפירעון חלקי, חשוב לדעת שהלוואה היא דבר קיים ומקובל.
  2. התייעצות פיננסית – מומלץ לקבל הלוואה מגופים פיננסיים מוכרים ומנוסים, שיבטיחו לכם תוכנית שתתאים לכם ואכן תעזור לכם לצאת מהחובות. כלל זה הוא החשוב ביותר.
  3. הכנה מקדימה – לקראת קבלת ההלוואה, כדאי להגיע עם פרטים ומידע רלוונטיים כגון גודל החוב, תאריכים וטפסים, וזאת כדי לייעל את התהליך ולדייק את קבלת ההלוואה עצמה.

הלוואות נוחות לסגירת חובות

כפי שראיתם היום, הלוואות לסגירת חובות הן אחד הפתרונות הטובים ביותר במצב בו אין לכם את היכולת לסגור את החובות בהתבסס על הכנסות והון עצמי. זאת, במיוחד כאשר החובות מובילות למצבים של פשיטת רגל או התערבות הליכי הוצאה לפועל. לכן, חברת Obligor מספקת את שירותי הייעוץ הפיננסי שלה, על מנת לאפשר לכל המעוניין סיוע החל מההלוואות עצמן, ועד להסדרי חוב מול גופים שונים. זכרו, אובליגור מציעה פתרונות חדשניים ויצירתיים לחובות, וכל זאת תוך מיקום הלקוח וטובתו בראש ובראשונה! אז מה אתם נדרשים לעשות? פשוט מאוד – ליצור איתנו קשר עוד היום!

שאלות על הלוואות לסגירת חובות

יש לי חובות מה עושים?

אם נקלעתם לחובות שאין ביכולתכם לפרוע, מומלץ לפנות לגופי ייעוץ פיננסי, אשר יסייעו לכם בנידון ויספקו לכם פתרונות יצירתיים בהתאם למצב הפרטי שלכם כגון הלוואות, הסדרי חוב וכדומה.

איך לסגור חובות?

סגירת חוב יכולה להיעשות באופן מיידי בעיקר על ידי הלוואות מגופים פיננסיים. כמו כן, ניתן להגיע להסדרים שונים באמצעות עורכי דין או גופים פיננסיים גם כן.

אולי יעניין אותך גם..
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים
הלוואות
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים

נקלעתם לחובות מול הבנק ומחפשים דרך אלגנטית לפתור אותם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זו בעצם הלוואת הסדר חוב, איך היא עובדת ואיך היא יכולה להועיל לכם במצבכם הנוכחי מול בנק הפועלים.

קרא עוד »
מה זה הלוואת הסדר
הלוואות
מה זה הלוואת הסדר

הלוואת הסדר היא כלי פיננסי שמאפשר לאנשים עם חובות בעייתיים להגיע להסדר עם הבנק או הגוף המלווה. במסגרת ההסדר, כל החובות מאוחדים תחת הלוואה אחת עם תנאים מועדפים כמו ריבית נמוכה יותר ותקופת פירעון ארוכה יותר. כך, במקום להתמודד עם כמה תשלומי חוב בודדים, יש לך רק תשלום חודשי אחד שקל יותר לניהול.

קרא עוד »
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל
הלוואות
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, קשה לקבל הלוואות. תיקי ההוצל“פ פוגעים בדירוג האשראי והבנקים מסרבים לתת לכם הלוואה. למרות כי המצב בעייתי, אנו באובליגור יודעים למצוא פתרונות ולסייע לחייבים לקבל הלוואות לסגירת חובות, גם עבור בעלי תיקים בהוצאה לפועל.

קרא עוד »
מימון למחיקת חובות
הלוואות
מימון למחיקת חובות

שקיעה בחובות היא דבר בעייתי מאוד, זאת מכיוון שהיא סוגרת בפניכם דלתות ומביאה לפתיחת הליכי הוצאה לפועל – צעדים אשר באופן אירוני עשויים לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס.

קרא עוד »
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל
הלוואות
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

קרא עוד »
הלוואת הסדר חובות
הלוואות
הלוואת הסדר חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא – לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית – בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן