הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא - לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית - בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

מסימני התקופה: חובות

לא צריך להיות מומחה גדול בכלכלה כדי לדעת ששנת 2024 הינה שנה קשה, בפרט לציבור בישראל. כזכור, אך לפני ארבע שנים פרצה לחיינו מגפת הקורונה שהביאה למשבר כלכלי עולמי. בשלהי המגפה, כאשר הכלכלה החלה להתאושש ונרשמה צמיחה מסוימת, פרצה מלחמת רוסיה אוקראינה שהסיגה לאחור את מחירי הגז והנפט, כמו גם את שינוע הסחורות. ואם כל זה לא מספיק, אצלנו בישראל פרצה מלחמת חרבות ברזל בעקבות המאורעות הנוראיים של השביעי באוקטובר. 

אז אם בימים כתיקונם, על אחת כמה וכמה שיש היום צורך בהדרכה כלכלית מקצועית על מנת לקבל הכוונה להתנהלות נכונה וייעוץ פיננסי חכם. במאמר זה ננסה לעמוד על הסוגים השונים של הלוואות, מהם היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית אל מול הלוואה בנקאית, ומדוע חשוב למצוא פתרונות חכמים לטיפול בחובות.

על BDI ודירוגים

לרוב, אדם הרוצה להלוות כסף ניגש לבנק; אך מובן שהבנק לא בהכרח יסכים להלוות לו- לא את מלוא הסכום שהוא מבקש, לא בתנאים שהוא מבקש או אולי אף כלל לא. זאת, מכיוון שהבנק בודק את ה-BDI של אותו אדם. BDI הינם ראשי התיבות של ביזנס דאטה ישראל – חברה אשר מספקת לבנקים, לחברות האשראי ולשאר גופים מלווים, את המידע הפיננסי על לקוחות המעוניינים לקבל הלוואה או אף להגדיל את מסגרת האשראי שלהם.

בדיקת ה-BDI בעצם אמורה לשקף את סיכוני האשראי וההלוואות של אותו אדם. חברת BDI מספקת לבנק שלושה נתונים עיקריים: דירוג האשראי של מבקש ההלוואה- ציון שמעיד על מוסר החזרת התשלומים שלו, ועל פיו נקבע גובה הריבית; חיווי האשראי – דהיינו המלצתה של BDI האם לאשר או לדחות את בקשת ההלוואה; דו"ח ריכוז נתונים – אשר מופק ממאגר נתוני האשראי של בנק ישראל שלוש שנים רטרואקטיבית. על סמך כל אלה, הבנק (או כל גוף מלווה אחר) יוכל ללמוד האם המבקש יוכל לעמוד בהחזרי ההלוואה בזמנם ובתנאים הקבועים, או לחלופין – האם ישנו סיכון גבוה מדי ולכן לא לאשר לו את ההלוואה. 

כפי שניתן להבין מכך, אדם בעל דירוג אשראי נמוך, חיווי BDI שלילי וודאי ששניהם ביחד- סביר שיקבל סירוב לבקשתו מהבנק. אך בעזרת חדשנות ופתרונות יצירתיים, גם לכך ניתן לקבל מענה.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא – לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית – בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה. הגם שזה נשמע מפתה, מובן שמדובר במוצר פיננסי אשר מתאים במיוחד למי שדירוג האשראי שלו נמוך או בעל BDI שלילי.

הלוואות לכל מטרה בתנאים מיטביים

אנו באובליגור נשמח לסייע במתן פתרונות פיננסיים. צוות המומחים שלנו, אשר מורכב מבנקאים לשעבר, יועצי מס ורואי חשבון, יעמוד לשירותכם על מנת להתאים עבורכם את ההלוואה במדויק לצרכים ולמצב הפיננסי שלכם. צרו קשר עוד היום לפגישה ללא התחייבות.

אולי יעניין אותך גם..
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים
הלוואות
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים

נקלעתם לחובות מול הבנק ומחפשים דרך אלגנטית לפתור אותם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זו בעצם הלוואת הסדר חוב, איך היא עובדת ואיך היא יכולה להועיל לכם במצבכם הנוכחי מול בנק הפועלים.

קרא עוד »
מה זה הלוואת הסדר
הלוואות
מה זה הלוואת הסדר

הלוואת הסדר היא כלי פיננסי שמאפשר לאנשים עם חובות בעייתיים להגיע להסדר עם הבנק או הגוף המלווה. במסגרת ההסדר, כל החובות מאוחדים תחת הלוואה אחת עם תנאים מועדפים כמו ריבית נמוכה יותר ותקופת פירעון ארוכה יותר. כך, במקום להתמודד עם כמה תשלומי חוב בודדים, יש לך רק תשלום חודשי אחד שקל יותר לניהול.

קרא עוד »
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל
הלוואות
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, קשה לקבל הלוואות. תיקי ההוצל“פ פוגעים בדירוג האשראי והבנקים מסרבים לתת לכם הלוואה. למרות כי המצב בעייתי, אנו באובליגור יודעים למצוא פתרונות ולסייע לחייבים לקבל הלוואות לסגירת חובות, גם עבור בעלי תיקים בהוצאה לפועל.

קרא עוד »
מימון למחיקת חובות
הלוואות
מימון למחיקת חובות

שקיעה בחובות היא דבר בעייתי מאוד, זאת מכיוון שהיא סוגרת בפניכם דלתות ומביאה לפתיחת הליכי הוצאה לפועל – צעדים אשר באופן אירוני עשויים לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס.

קרא עוד »
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל
הלוואות
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

קרא עוד »
הלוואת הסדר חובות
הלוואות
הלוואת הסדר חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות לסגור חובות

יש לכם חוב שנמאס לכם ממנו והוא מכביד עליכם כלכלית? אין לכם מספיק כסף בשביל לסגור את חוב שלכם אבל אתם לא יכולים לחכות עם זה כבר? מקווים לכסף שיגיע ויושיע אתכם מהחובות שלכם? אם כן, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם, והוא נקרא הלוואות לסגירת חובות.

קרא עוד »
דילוג לתוכן