הסדר חוב מול בנק הפועלים

אם נקלעתם לסיטואציה לא נעימה של חובות מול בנק הפועלים, אל דאגה - אתם לא לבד במערכה. עם ניסיון של מעל 20 שנה וקרוב ל-100% הצלחה בסגירת חובות, אנחנו באובליגור כאן כדי לעזור לכם להשיג הסדר חוב משתלם ולצאת לדרך חדשה. בואו נראה איך עושים את זה נכון, מהר ובלי כאבי ראש מיותרים!
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

אודות בנק הפועלים

בנק הפועלים הוא השני בגודלו בישראל, אבל בכל הקשור להלוואות ואשראי – הוא הראשון במדינה. לא מפתיע אם כך, שחלק ניכר מהחובות של משקי הבית הם דווקא לבנק הפועלים. הבנק ידוע בשיווק אגרסיבי של הלוואות לכל מטרה – החל ממשכנתאות לדירה, דרך הלוואות רכב, ועד הלוואות לשיפוץ הבית או סתם בשביל החופשה הבאה. אבל מה קורה כשהחובות מצטברים ונערמים?

איך להתמודד עם חוב לבנק הפועלים?

הכלל הראשון – אל תחכו שהבנק יבוא אליכם, תהיו פרואקטיביים ופנו בעצמכם להסדיר את החוב כבר בשלב מוקדם! ככל שתמתינו יותר, החוב ילך ויתנפח וצבירת הריביות והקנסות תגדל בהתאם. אם נתקלתם בקשיים כלכליים, עדיף להרים טלפון לסניף ולהסביר את המצב, במקום לתת לעניינים להסתבך עוד יותר.

אבל איך עושים את זה נכון? נעבוד אתכם כדי להגיע להסדר חוב הוגן ומשתלם מול הבנק – כולל אפשרויות כמו פריסת החוב לתקופה ארוכה יותר, הורדת הריביות, ובחלק מהמקרים אפילו מחיקה של חלק מהחוב.

הסדר חוב מול בנק הפועלים – כיצד מתבצע?

הסדר חוב עם בנק הפועלים יכול לבוא בכמה צורות:

 1. הסדר חוב מוקדם – כאשר פונים לבנק עצמאית לפני שנצבר חוב גדול מדי ובטרם העניינים הגיעו למחלקה המשפטית. כאן ניתן בדרך כלל לסכם על פריסה מחודשת של החוב או תנאי החזר מקלים יותר.
 2. הסדר במסגרת הליך משפטי – אם החוב כבר עבר לטיפול המחלקה המשפטית של הבנק, עדיין אפשר להגיע להסדר חוב אבל בתנאים שונים. כאן יופעל כוח רב יותר מצד הבנק ונכנסים לתמונה כלים כמו הגבלות, עיקולים ולעתים אפילו בקשה לפשיטת רגל. במצב כזה, רצוי מאוד לשכור שירותיו של גורם מקצועי לניהול המו"מ.
 3. הסדר חוב במסגרת הליך פשיטת רגל – כשאין יכולת בכלל להחזיר את החובות, פשיטת רגל יכולה להוות פתרון (ולא תמיד פתרון אופטימלי). במקרה כזה החובות מתאפסים אבל בהליך ארוך שכולל מכירת נכסים וצו תשלומים לפי יכולת.

הסדר חובות עם בנק הפועלים במסגרת הליך משפטי

אם החובות לבנק הפועלים כבר הגיעו לטיפול המחלקה המשפטית של הבנק, עדיין קיימת אפשרות להגיע להסדר חוב – אך כעת זה יהיה במסגרת של הליך משפטי. מה המשמעות של זה?

במצב כזה, הבנק כבר נקט בצעדים משפטיים כמו פתיחת תיק בהוצאה לפועל, הטלת עיקולים או אפילו הגשת בקשה לפשיטת רגל. כעת, כל ההתנהלות מול הבנק תיעשה בפיקוח בית המשפט ובהתאם לכללים ולצווים השיפוטיים.

אבל אל דאגה, גם בשלב זה ניתן עדיין להגיע להסדר חוב – רק שעכשיו המו"מ יתנהל בין עורכי הדין של שני הצדדים ויהיה מוגבל יותר בגמישות שלו. עם זאת, לפעמים דווקא הזירה המשפטית מאפשרת לשני הצדדים להגיע לפשרות שקודם לכן נראו בלתי אפשריות.

הסדר חוב במסגרת משפטית יכול לקבל כמה צורות:

 1. הסדר פשרה – הצדדים מגיעים להסכמה על תנאי ההחזר החדשים, כמו פריסה מחודשת, ויתור על חלק מהחוב, הקפאת הליכים משפטיים וכו'. ההסכם מקבל תוקף של פסק דין.
 2. צו תשלומים במסגרת פשיטת רגל – אם הוגשה בקשה לפשיטת רגל, ביהמ"ש ימנה כונס נכסים שיבדוק את יכולת החייב. בהתאם לכך ייקבע צו תשלומים חדש שיחליף את החובות הקודמים.
 3. הסדר נושים – אם לחייב יש חובות לכמה נושים, ניתן במסגרת ההליך המשפטי לאחד את כל החובות תחת מעטפת אחת ולקבוע הסדר תשלומים כולל.

יש לציין שבמקרה של הליך משפטי, חשוב במיוחד שלחייב יהיה ייצוג משפטי הולם. יועץ פיננסי מנוסה בתחום חדלות פירעון וגבייה יוכל "להילחם" מול עורכי הדין של הבנק ולמקסם את התוצאה לטובת החייב.

אז נכון, הסדר חוב במישור המשפטי הוא כבר תרחיש פחות "ידידותי", אבל עדיין אפשרי. הניסיון מראה שגם מתוך האש אפשר לצאת עם הסדר הוגן יחסית, ובלבד שפועלים נכון ובליווי מקצועי. אם נקלעתם למצב כזה חשוב לא להתמהמה – ככל שפונים לטיפול מוקדם יותר, כך גדלים הסיכויים להציל את המצב ולצמצם נזקים עתידיים.

הסדר חובות עם הבנק בדרך של פשיטת רגל

אז נכון שפשיטת רגל נשמעת כמו המילים הכי מפחידות בעולם הפיננסים, אבל לפעמים זו דווקא הדרך הנכונה והיעילה ביותר להיפטר סופית מחובות שאין סיכוי להחזיר. אם כבר ניסיתם הכל ושום דבר לא עבד – גם פריסה מחדש של החוב, גם מחיקה של חלק ממנו, והחובות עדיין רק הולכים ותופחים… אולי הגיע הזמן לשקול את האופציה של פשיטת רגל.

איך זה עובד? בתהליך פשיטת הרגל, כל החובות שלכם (כולל החובות לבנק הפועלים) יקובצו תחת קורת גג אחת ויטופלו בבת אחת. אתם למעשה מכריזים על חדלות פירעון – כלומר שאין לכם יכולת לעמוד בהתחייבויות הכספיות. הנכסים שלכם יעברו לידי כונס הנכסים, שימכור אותם וינסה להשיב מהם כמה שיותר לנושים. במקביל, ניתן צו הפטר חובות המוחק את שאר החובות שלא ניתן להחזיר.

זה לא הליך פשוט או קל, אבל הוא יכול להוות מפלט אחרון למי שטובע בים של חובות. חשוב להיוועץ בגורם מקצועי לפני שמתחילים בתהליך, כדי לשקול את כל ההשלכות ולבדוק שזו אכן הדרך הנכונה עבורכם.צרו איתנו קשר באובליגור וב-60 דקות צוות המומחים של אובליגור יעשה לכם סדר בבלגן ויגיד לכם בדיוק מה הסיכויים והסיכונים בהליך שכזה.

טיפים והמלצות לניהול חכם של הסדר חוב מול בנק הפועלים

איך מוציאים מקסימום מהסדר חוב מול בנק הפועלים? הנה כמה טיפים של המומחים:

 1. אל תחכו עד הרגע האחרון – ככל שתפעלו מוקדם יותר כך יהיה קל יותר להגיע להסדר משתלם.
 2. בואו מוכנים – אספו את כל המסמכים הרלוונטיים, עשו תחשיב מסודר של ההכנסות וההוצאות שלכם ונסו לגבש תכנית ריאלית לתשלום החוב.
 3. אל תתביישו לבקש עזרה – קחו איתכם מלווה לפגישות חשובות, התייעצו עם יועץ פיננסי או עו"ד, ואם הולך קשה – אל תתביישו לבקש ליווי צמוד.
 4. תהיו פרואקטיביים בתקשורת – עדכנו את הבנק בשינויים, הקפידו על שקיפות והימנעו מלברוח מהתחייבויות.
 5. גלו גמישות – להסדר חוב יש הרבה וריאציות, מצאו את האפשרות המתאימה לכם ביותר והיו מוכנים גם להתפשר.

הלוואת הסדר חוב

אחת האפשרויות להתמודד עם חובות מצטברים היא באמצעות הלוואה ייעודית להסדר חוב. בקיצור, לוקחים הלוואה כדי לשלם הלוואה. איך זה עובד? לוקחים הלוואה אחת מקיפה שתכסה את כל החובות הקיימים, וכך בעצם מאחדים את כל החובות תחת קורת גג אחת – במקום הרבה תשלומים קטנים מקבלים תשלום אחד גדול.

אז מה הקאצ'? ברוב המקרים הריבית על הלוואה מסוג זה תהיה נמוכה יותר מהריביות המצטברות על החובות הנפרדים. בנוסף, זה יכול להוות גם אופציה לריכוז החובות והתשלומים לטובת ניהול קל ונוח יותר.

מצד שני, חשוב לזכור שזה לא פותר את הבעיה מהשורש אלא רק "קונה זמן". את החוב עדיין תצטרכו להחזיר בסוף, רק שעכשיו התוספת עליו תגדל בריבית. אז לפני שאתם לוקחים הלוואה חדשה, יש לחשב היטב אם זה אכן משתלם לטווח הרחוק.

למרות כל החששות והמורכבות, יש מצבים שזו יכולה להיות דרך מצוינת להוריד מעט מהלחץ ולהשיג אוויר לנשימה.

פנו עוד היום לאובליגור, ואחד מיועצי החובות המקצועיים שלנו יעשה לכם סדר בבלאגן, יעריך אם הלוואה להסדר חוב יכולה להתאים במקרה שלכם, וידאג לכם לשקט נפשי שמגיע לכל אחד – בפרט בתקופה מאתגרת שכזו.

אולי יעניין אותך גם..
הסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות
הסדרי חוב
הסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות

אתם עצמאים עם עסק משלכם ונקלעתם לחובות מול הבנקים? אל תתביישו, זה קורה ליותר ויותר בעלי עסקים בתקופה כלכלית מאתגרת כמו זו. אבל אל דאגה, יש פתרונות! בואו נדבר על איך להתמודד עם המצב ולצאת מזה בשלום.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק ירושלים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק ירושלים

נכנסתם לסחרור של חובות ולא יודעים איך לצאת מזה? אל דאגה, אתם לא לבד. בנק ירושלים, כמו כל בנק אחר, מציע ללקוחותיו אפשרות להגיע להסדר חוב שיקל על ההחזר ויאפשר לכם לחזור למסלול. בואו נבין יחד איך עושים את זה נכון.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק לאומי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק לאומי

אם הגעת למצב של חובות בבנק לאומי, יש דרכים להסדיר את המצב בצורה נוחה וידידותית, ללא הליכים משפטיים ומורכבים. בואו נצלול לתוך העולם של הסדרי חוב ונראה איך אפשר לצאת מן המכשול הכלכלי הזה בשלום.

קרא עוד »
מחיקת חובות ללא פשיטת רגל
הסדרי חוב
מחיקת חובות ללא פשיטת רגל

חובות יכולים להיות סיוט אמיתי, גורמים לחרדה מתמדת ולתחושת מחנק. אבל אל דאגה! יש פתרון שיכול להציל אתכם מהמצב הזה מבלי שתצטרכו לעבור את כל התסכול והקשיים של הליך פשיטת רגל – מחיקת חובות ללא פשיטת רגל. בואו נצלול לתוך הנושא ונראה איך זה עובד, מה היתרונות, ומה צריך לעשות כדי להשיג את זה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לחברות בחובות
הסדרי חוב
מחיקת חובות לחברות בחובות

אתם יודעים את זה – אין תחושה רעה יותר מלדעת שהחברה שלכם שוקעת לתוך בור של חובות. כל בוקר אתם מתעוררים עם דאגה כבדה על הלב, חוששים מהרגע שבו ידפקו בדלת נושים זועמים או עורכי דין נחושים. אבל אל דאגה, יש פתרון! אנחנו כאן כדי לספר לכם איך ניתן למחוק חובות לחברות ולצאת מהסחרור הזה אל עבר אופק כלכלי בהיר יותר. אז בואו נצלול פנימה ונגלה איך עושים את זה נכון.

קרא עוד »
הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי

גיבוש הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי הוא צורך ממשי עבור רבים המתקשים לעמוד בהחזרי ההלוואות והמשכנתאות שנטלו מהבנק. במאמר זה נסקור כיצד ניתן להגיע להסדר חוב ולהקל על נטל ההחזרים.

קרא עוד »
הסדר חוב עם בנק איגוד
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק אגוד

מצאת את עצמך במצוקה כלכלית וקשה לך להתמודד עם החובות מול הבנק? אל דאגה, הסדר חוב יכול להיות הפתרון המושלם עבורך. בבנק אגוד, כמו בכל בנק אחר, ניתן להגיע להסדרי תשלומים שיקלו על נטל ההחזרים החודשי. בעזרת ליווי מקצועי של יועצים פיננסיים מנוסים, תוכל לצאת מהסחרור הכלכלי ולהתחיל דרך חדשה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
מחיקת חובות למעוטי יכולת

על מנת למחוק חוב, ובפרט במקרה של מעוטי יכולת, נדרש תחילה להבין מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי. אם כן, דיני חדלות פירעון הינם חוקים המתייחסים למצב שבו אין באפשרותו של אדם שחב דבר מה על פי חוק לגורם אחר, לפרוע ולשלם את חובו.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
הסדר חובות מול בנקים לחברות

במסגרת הליך זה, אנו מקצים בעל מקצוע שינהל עבורכם מו"מ עם המחלקה הפיננסית של הבנק, או עורך דין חיצוני הפועל מטעם הבנק, על מנת למצוא פתרון למצב מורכב מסוים. הסידור עשוי לכלול תשלום חודשי נמוך יותר או פריסת ההלוואה לתקופה ארוכה יותר. יתכן גם שהסידור יכלול סכומי פיצוי חלקיים או סגירת החוב בהפחתה משמעותית.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנק הפועלים

מצב של חובות, במיוחד כשמדובר על חובות גדולים, הוא אינו מצב נעים לא משנה מי החייב ולמי החוב. יחד עם זאת, כאשר מדובר על חובות לבנקים, ובפרט לבנק הפועלים המהווה את הבנק הגדול ביותר בארץ, החוב הופך להיות לא נעים עוד יותר, שכן הבנקים יודעים כיצד לגבות כסף מלקוחותיהם בצורה טובה לצערנו.

קרא עוד »
מחיקת חובות בהליך החדש
הסדרי חוב
מחיקת חובות בהליך החדש

חשוב לדעת כי החוק (חוק חדלות פירעון) מעניק לכם את האפשרות למחיקת חובות. החוק החדש שונה מפקודת פשיטת הרגל הישנה, לטוב ולרע. החוק החדש מציע הליך שאינו קל עבור החייב, הליך הכולל מגבלות, צו תשלומים וכינוס נכסים. אך בסופו ישנו הפטר שמשמעותו מחיקת החובות. וזהו יכול להיות גלגל ההצלה לרבים אשר שקעו בחובות ואינם רואים מוצא אחר.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק לאומי
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד הבנקים הגדולים והחשובים בישראל, בנק המספק הלוואות ואשראי לאנשים פרטיים ועסקים. וזה גם מסביר מדוע רבים מאיתנו מגיעים למצב שבו הם חייבים כספים לבנק ומחפשים אחר פתרונות למחיקת החוב.

קרא עוד »
פתרונות למחיקת חובות
הסדרי חוב
פתרונות למחיקת חובות

ניהול חובות הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר שאנשים ומשקי בית רבים נתקלים בהם במהלך חייהם. ההשלכות של חובות יכולות להיות משמעותיות, ולכן חשוב לפעול באופן מושכל ומתוכנן כדי להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד »
עזרה עם חובות ועיקולים
הסדרי חוב
עזרה עם חובות ועיקולים

נתקעתם במערבולת של חובות ואינכם יודעים איך לצאת ממנה? במאמר זה נציע לכם דרכים יעילות ומעשיות להתמודדות עם חובות ועיקולים, תוך שימוש בכלים משפטיים ופיננסיים שיכולים להקל על מצבכם.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
מחיקת חובות בעזרת הסדר חוב

הסדר חוב הוא תהליך משפטי או פיננסי שבו החייב והנושים מגיעים להסכמה על תוכנית לתשלום החובות, בדרך שתאפשר לחייב לנהל את חייו בצורה נורמלית ולהימנע מפשיטת רגל. התהליך יכול לכלול פירעון חוב בצורה מסודרת, דחיית תשלומים, הקטנת סכומי החוב ואף מחיקת חלק מהחובות במקרים מסוימים.

קרא עוד »
הסדרי חוב מול נושים
הסדרי חוב
יש לי חובות מה עושים?

חובות כספיים הם מצב שכיח למדי בחיינו. אם זה חוב על כרטיס אשראי, הלוואה או חשבונות שלא שולמו, רבים מאיתנו מתמודדים עם חובות בשלב כלשהו בחייהם. למרות שחובות יכולים להוות מקור ללחץ ודאגה, חשוב לזכור שיש דרכים רבות להתמודד איתם בהצלחה.

קרא עוד »
הסדרי חוב
הסדרי חובות עקב המצב

מלחמה לא רק גובה מחיר אנושי אלא גם מטילה עלויות כלכליות משמעותיות, משבשת את חיי היומיום, משפיעה על המורל הלאומי, ומלחיצה את הכלכלה באמצעות גיוס מילואים והשפעות אחרות. תרחיש זה הוביל משפחות ובעלי עסקים רבים להתמודד עם אתגרים פיננסיים.

קרא עוד »
הסדרי חוב מול נושים
הסדרי חוב
הסדרי חוב מול נושים

הסדר חוב הוא הליך פורמלי שתורם לאדם שעמוס בחובות בלתי עבירים, שמטרתו לנהל משא ומתן על הסכם קיבוצי עם נושים. הסכם זה כרוך בדרך כלל בהתחייבות של החייב להחזיר חלק מוגדר מהחובות הקיימים, שהוא נמוך מהסכום המלא.

קרא עוד »
איחוד תיקים
הסדרי חוב
איחוד חובות

בעולם הפיננסי המורכב של ימינו, רבים מאיתנו מוצאים עצמם נתונים במערבולת של חובות ותיקים, המצטברים לאורך זמן ומהווים נטל כבד על התקציב האישי והמשפחתי. חובות אלו יכולים להיות תוצאה של הלוואות צרכניות, חובות כרטיסי אשראי, משכנתאות ועוד. כאשר כל חוב נושא עמו תנאים שונים, ריביות ותקופות החזר שונות, הניהול הפיננסי הופך למשימה מורכבת ולעיתים גם מעיקה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנקים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול הבנק

האם אתם מתקשים לעמוד בתשלומי המשכנתא או ההלוואות שלכם? האם אתם חוששים שהבנק ינקוט בצעדים נגדכם בגלל פיגורים בתשלומים? אל דאגה – יש פתרון!

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנקים
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנקים

האם אתם מתקשים לעמוד בתשלומי החובות שלכם לבנקים? האם אתם מרגישים שאתם תקועים במלכודת? האם אתם רוצים להתחיל מחדש ולשקם את חייכם הכלכליים? אם כן, המאמר הזה הוא בשבילכם.

קרא עוד »
הסדר חובות בהוצאה לפועל
הסדרי חוב
מחיקת חובות

במאמר זה נסקור את היתרונות והחסרונות של מחיקת חובות, נבחן את השפעתה על החברה והכלכלה, ונראה מהן הדרכים הטובות ביותר ליישם אפשרות זו. מחיקת חובות יכולה להיות כלי יעיל אם היא מנוהלת בצורה אחראית, ואנו מאמינים שחשוב לבחון אותה לעומק.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
מה זה הסדר חוב

הסדר חוב הוא הליך משפטי שבו נושה וחייב מנסים להגיע להסכמה על תשלום חובות החייב. המטרה היא לאפשר לחייב להחזיר את חובותיו באופן מסודר, תוך מתן הזדמנות לחייב לשקם את מצבו הכלכלי.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
הסדר חובות ללא חדלות פירעון

יש לכם חובות שקשה לכם לעמוד בהם? אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לשלם את החשבונות וההלוואות בזמן? אל דאגה, יש פתרון שיכול לסייע לכם להתאושש כלכלית מבלי לפגוע בכם או בנושים שלכם – הסדר חובות ללא חדלות פירעון.

קרא עוד »
הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות
הסדרי חוב
הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות

עסקים רבים נקלעים לקשיים כלכליים ולחובות כבדים. אם אתם בעלי עסק המתקשה לעמוד בהחזר חובות, אל תתייאשו. קיימות דרכים להסדיר את החובות ולהמשיך לנהל עסק רווחי. במאמר זה תמצאו מידע על האפשרויות השונות להסדר חובות.

קרא עוד »
הסדר חובות בהוצאה לפועל
הסדרי חוב
הסדר חובות בהוצאה לפועל

עבור אנשים הסובלים מחובות עצומים, התמודדות מול הליכי גביית חובות מהווה אתגר מרכזי. למרות שהסיכון לחילוט נכסים מתנופף בצורה מאיימת, אין צורך לוותר על כל תקווה. בעזרת ייעוץ משפטי מיומן, ייתכן שעדיין יובטחו הסדרי חוב נוחים, ויחסכו מהחייב קשיים מיותרים.

קרא עוד »
הסדר חוב מול חברות אשראי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול חברת האשראי

הסדר חוב הוא אסטרטגיה פיננסית חיונית עבור אנשים הנאבקים מול חובותיהם. הסדר חוב כרוך במשא ומתן עם נושים לפירעון חוב בסכום נמוך מהסכום הנקוב. תהליך זה יכול לספק הקלה עבור אלה שאינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויות החוב שלהם במלואן, ומציע דרך להתאוששות פיננסית.

קרא עוד »
הסדר חוב מול חברות סלולר
הסדרי חוב
הסדר חוב מול חברות סלולר

בנוף של התקשורת הישראלית, הסדר חוב הופך להכרחי כאשר לקוחות צוברים חשבונות שטרם שולמו עם חברות טלקום כמו פלאפון, סלקום, פרטנר, HOT מובייל, גולן טלקום וויקום. חובות אלו נובעים לרוב מהתחייבויות חוזיות לשירותים כגון תוכניות סלולר, אינטרנט ושירותי טלקום אחרים.

קרא עוד »
הסדר חוב בחדלות פירעון
הסדרי חוב
הסדר חוב בחדלות פירעון

חדלות פירעון היא מצב קיצון שבו אדם או עסק אינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלהם. במקרים רבים, חדלות פירעון יכולה להוביל לפירוק העסק או פשיטת רגל של האדם.

קרא עוד »
הסדרי חוב
הסדרי חוב
הסדר חובות מול ספקים

הסדר חובות מול ספקים הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור עסקים שנקלעו לקשיים כלכליים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות התשלומים שלהם כלפי ספקים. במצב שכזה, הדרך המועדפת צריכה להיות מציאת הסדר מוסכם עמם שיאפשר המשך פעילות תקינה.

קרא עוד »
שיקום כלכלי
הסדרי חוב
הסדרי חוב ושיקום כלכלי

שיקום והבראה זה הזדמנות. הזדמנות שהמדינה נותנת לבן אדם שהסתבך בחובות לפתוח דף חדש בחיים. למה כדאי למדינה לעשות את זה? מאוד פשוט.

קרא עוד »
איך יוצאים מחובות?
הסדרי חוב
איך יוצאים מחובות?

חוב זה בעצם כל סכום כסף שאנחנו חייבים למישהו. יש לו הרבה שמות היום. אנחנו מקבלים פרסומות על הלוואות, לקחת הלוואות, לקבל אשראי, לקבל מסגרות, כל אלה הם שמות לחוב.

קרא עוד »
דילוג לתוכן