הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי

גיבוש הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי הוא צורך ממשי עבור רבים המתקשים לעמוד בהחזרי ההלוואות והמשכנתאות שנטלו מהבנק. במאמר זה נסקור כיצד ניתן להגיע להסדר חוב ולהקל על נטל ההחזרים.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

מה זה הסדרי חובות מול הבנקים?

הסדר חוב מול הבנק הוא יצירת הסכם חדש עם תנאי החזר מקלים יותר, לאחר שהלווה מתקשה לעמוד בתנאי ההלוואה המקוריים. ישנן שתי אפשרויות עיקריות להסדר:

 1. פריסה מחודשת של החוב לתקופה ארוכה יותר, ללא שינוי בסכום הכולל.
 2. הקטנה של סכום החוב עצמו, ופריסת היתרה מחדש לתשלומים נוחים יותר. חשוב לפנות לבנק ליצירת הסדר מוקדם ככל הניתן, לפני הצטברות פיגורים משמעותיים.

יתרונות הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי

 • הקלה משמעותית בנטל ההחזרים החודשיים
 • מניעת נקיטת הליכים משפטיים מצד הבנק כנגד הלווה
 • שיפור המצב הכלכלי ויכולת ההתנהלות הפיננסית
 • חיסכון בעלויות נוספות כמו ריביות פיגורים וקנסות
 • סיוע בשיקום הדירוג האשראי והיסטוריית האשראי

צוות המומחים של חברת אובליגור, עם מעל 20 שנות ניסיון בתחום, מלווה את הלקוחות לאורך כל התהליך, מול הבנק הבינלאומי ושאר הגורמים הרלוונטיים, על מנת להשיג עבורם את הסדר החוב האופטימלי.

סדר הפעולות להשגת הסדר חוב מול הבנק

 1. פנייה לחברת אובליגור לקבלת ייעוץ פיננסי ראשוני והערכת מצב. תוך 60 דקות תדעו כיצד ניתן לטפל בחובות שלכם.
 2. העברת מסמכים ומידע רלוונטי לצוות המומחים, לצורך גיבוש תוכנית פעולה מותאמת אישית.
 3. ניהול משא ומתן מקצועי ואסרטיבי למול הבנק הבינלאומי, תוך הצגת מצבכם הכלכלי והיתכנות ההסדר.
 4. השגת אישור הבנק להסדר המוצע, הכולל הקלות משמעותיות בתנאי ההחזר.
 5. ליווי שוטף עד להשלמת ביצוע ההסדר ועמידה ביעדים שנקבעו.

מהם השיקולים שהבנק לוקח בחשבון בהחלטתו אם להסכים להסדר חוב?

 • מצבו הפיננסי של הלווה ויכולת ההחזר שלו
 • גובה החוב הקיים ומספר התשלומים שהוחמצו
 • הסיכויים לגבות את החוב במלואו בדרכים אחרות
 • קיומם של נכסים או ערבים לחוב
 • "איום" בהליכי פשיטת רגל מצד הלווה
 • שיתוף פעולה של הלקוח והתנהלות בתום לב
 • מוניטין הבנק ומדיניות הגבייה הנהוגה

מומחי אובליגור מכירים היטב את השיקולים הללו ויודעים להציג את מצב הלקוח באופן שיגרום לבנק להבין כי הסדר החוב המוצע הוא האופציה הטובה ביותר עבורו.

האם ניתן להגיע להסדר חוב מול הבנק על משכנתא?

על אף שמדובר בהלוואות מובטחות יחסית מבחינת הבנק, גם במקרה של פיגורים בתשלומי המשכנתא ניתן בהחלט להגיע להסדר חוב, הכולל פריסה ארוכה יותר של ההחזר. הבנקים לרוב אינם ששים לממש עיקולים ולפנות אנשים מבתיהם, ולכן פתוחים לחלופות סבירות שיאפשרו ללווה לעמוד בהתחייבויותיו. עם זאת, אין להמתין זמן רב מדי ולאפשר הצטברות פיגורים של מעל 6 חודשים.

הקטנה או פריסה

כאשר מנהלים משא ומתן על הסדר חוב מול הבנק הבינלאומי, בדרך כלל עולות שתי אפשרויות מרכזיות:

 1. הקטנה של סכום החוב הכולל, תוך "מחיקה" של חלק מהחוב.
 2. פריסה מחודשת של ההחזרים לתקופה ארוכה יותר, ללא שינוי בהיקף החוב עצמו. 

לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות. באמצעות ייעוץ פיננסי מקצועי וחכם, ניתן לבחון את מכלול הנתונים ולקבל החלטה מושכלת מה נכון יותר במקרה שלכם. לרוב, אם המצב מאפשר, עדיף לשאוף לקבל גם הפחתה בחוב וגם הארכת תקופה, כך שהתשלום החודשי יהיה נמוך משמעותית.

האיום בחדלות פירעון

אחת האסטרטגיות האפקטיביות ביותר במשא ומתן מול הבנק הבינלאומי היא להציג בפניהם את האפשרות של חדלות פירעון. כשהבנק מבין שזו הברירה היחידה שנותרה ללקוח, הוא ייטה להסכים להסדר חוב מפחית, כדי להימנע מהפסד גדול יותר. צוות המומחים של אובליגור יודע בדיוק כיצד "לשחק את הקלפים" האלה מול הבנק, כדי להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורך.

יכולות עמידה בהסדר

גם אם הושגה הסכמה להקטנת החוב, הבנק הבינלאומי ירצה לוודא שללקוח אכן יש יכולת לעמוד בתשלומים החדשים שנקבעו, לאורך זמן. לכן חשוב מאוד לגבש תוכנית ריאלית ואחראית, שתשכנע את הבנק שההסדר יכול להחזיק מעמד. צוות המומחים הפיננסיים של אובליגור, הכולל בין היתר בנקאים לשעבר, מנוסה בבניית מתווים כאלו שמתקבלים בהבנה על ידי הבנק.

פריסת חובות

לפעמים, הדרך הנכונה לטפל בחובות מצטברים לבנק הבינלאומי היא באמצעות פריסה מחודשת של ההחזרים, ללא "גזירה" של סכום החוב עצמו. במקרים כאלו, תצטרכו להתנהל מול הבנק על מנת להגיע להסכמה על מספר פרמטרים מהותיים:

 1. אורך התקופה להחזר – ככל שהתקופה תהיה ארוכה יותר, כך ההחזר החודשי יהיה נמוך ונוח יותר מבחינתכם. עם זאת, תקופה ממושכת מדי עלולה להיתקל בהתנגדות של הבנק.
 2. שיעור הריבית – מרכיב חשוב ביותר בעלות הכוללת של ההלוואה לאורך זמן. מומלץ להתעקש על ריבית נמוכה ככל הניתן.
 3. גובה ההחזר החודשי – כמובן שההחזר צריך להיות בגובה שאתם יכולים לעמוד בו לאורך זמן, מבלי שיפגע באיכות החיים שלכם. אל תסכימו לסכום שנראה לכם מופרז.
 4. דחיית תשלומים – בדקו אפשרות לדחות את מועד התחלת ההחזרים בכמה חודשים, כדי לאפשר לכם זמן התארגנות.
 5. שמירה על זכויות – וודאו שההסדר החדש לא יפגע בזכויות שלכם, כמו היכולת לבצע פירעון מוקדם של ההלוואה ללא קנסות.

לשכנע את הבנק לתת אמון

אמון הוא מרכיב קריטי בתהליך גיבוש הסדר חוב מול הבנק. אם הבנק ירגיש שהכוונות שלכם אינן רציניות או שאתם מנסים להתחמק מהתחייבויות, הסיכוי להצלחת התהליך ירד משמעותית. לכן, חשוב מאוד לנהוג בדרכים הבאות:

 1. שקיפות מלאה – ספקו לבנק את כל המידע והמסמכים שהוא מבקש, בצורה מסודרת ומדויקת. אל תנסו להסתיר נתונים או "לייפות" את המצב.
 2. שיתוף פעולה – הקפידו לענות לפניות הבנק בזמן, להגיע לפגישות שנקבעו ולהיות קשובים להערות ולדרישות. גישה של "יאללה, נעבור את זה כבר" לא תועיל לאף אחד.
 3. עמידה בתנאים – ברגע שהושג הסדר והתחייבתם לתנאים מסוימים, עשו הכל כדי לעמוד בהם. פיגורים או הפרות עלולים לגרום לבנק לבטל את ההסדר ולנקוט בצעדים משפטיים.
 4. תום לב – גם בשלבי המשא ומתן, חשוב להפגין רצון טוב ונכונות אמיתית להגיע להבנות. אל תציבו אולטימטום או תנאים בלתי אפשריים. נסו לראות גם את נקודת המבט של הבנק.
 5. הסברים על המצב – שתפו את הבנק בנסיבות שהביאו אתכם למצב של קושי כלכלי (כמו אבטלה, מחלה, גירושין וכו'). לעיתים מידע כזה יגרום לבנק לגלות הבנה ואמפתיה.

עם זאת, לא תמיד קל לשמור על אורך רוח ולדעת כיצד בדיוק "לתפוס את הבנק". זה המקום שבו מומחיות חיצונית יכולה לעשות את ההבדל. מנהלי תיקי החובות המנוסים של אובליגור יוכלו לייצג אתכם בצורה המקצועית ביותר אל מול הבנק, ולהקל עליכם בניהול התהליך

מספר פרמטרים חשובים

כאשר באים לנהל משא ומתן על הסדר חוב, יש כמה "כללי אצבע" שכדאי לזכור ולהביא בחשבון לאורך התהליך:

 1. סכום "מחיקת" החוב – כאמור, לא תמיד ניתן להשיג הפחתה משמעותית של סכום החוב הכולל, אבל ככל שהאחוז שתצליחו להפחית יהיה גבוה יותר, כך ייטב.
 2. לוח זמנים ברור – הקפידו שההסדר יהיה בנוי כך שלוח הסילוקין יהיה ברור לכל אורכו, עם מועדי תשלום מוגדרים ומפורטים.
 3. אפשרות לפיגורים – כחלק מההסדר כדאי "לשריין" אפשרות לפיגור של חודש-חודשיים בתשלומים, ללא השלכות חמורות. זה יספק לכם מרווח טעות סביר.
 4. גובה התשלום החודשי – שוב, חשוב לא להתפתות להתחייב לתשלום חודשי גבוה מדי שיקשה עליכם בהמשך. הסכימו רק לסכום פרקטי מבחינת תזרים המזומנים שלכם.
 5. תנאים נלווים – שימו לב לא רק לסעיפים הגדולים אלא גם ל"אותיות הקטנות": האם קיימים עמלות או קנסות כלשהם? האם יש תנאים מגבילים? אילו בטחונות נדרשים? חישבו על כל הפרטים.

כדי לוודא שאתם מביאים בחשבון את כל השיקולים הרלוונטיים ולא מחמיצים שום נקודה חשובה, הכרחי לערב איש מקצוע שמבין את התחום ורואה את התמונה הגדולה. הצוות האמין והמיומן של אובליגור ילווה אתכם לכל אורך התהליך, ידאג שתקבלו את ההסדר הטוב והמתאים ביותר, ויסייע לכם לצלוח את התקופה המאתגרת הזו בדרך הקלה והנוחה ביותר האפשרית

הניסיון להסדרי חובות מול הבנקים לא צלח, מה עושים?

אל דאגה, גם אם ההצעה הראשונית שלכם להסדר לא התקבלה, עדיין לא מדובר בסוף פסוק. בשיתוף פעולה הדוק עם אובליגור תוכלו לגבש הצעות חלופיות, תוך שימוש בכלים מתקדמים יותר במידת הצורך. למשל – הקפאת הליכי גבייה, בקשה להכרזה על חדלות פירעון, הצעת הסדר נושים במסגרת הוצאה לפועל ועוד. העיקר לא להרים ידיים ולדעת שיש עוד אפשרויות על הפרק.

אז אם גם אתם רוצים ללכת בדרך הנכונה לקראת סגירת החובות מול הבנק הבינלאומי, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת אובליגור עוד היום ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות. הצוות המנוסה שלנו, עם 93% הצלחה במקרי טיפול בחובות, ילווה אתכם ביד אוהבת ובמקצועיות אין קץ, עד שתוכלו סוף סוף לצאת לדרך חדשה של חיים ללא עול החובות. בעזרתנו, המוצא מהמבוך קרוב מתמיד.

אולי יעניין אותך גם..
הסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות
הסדרי חוב
הסדר חובות מול בנקים לעוסק מורשה בחובות

אתם עצמאים עם עסק משלכם ונקלעתם לחובות מול הבנקים? אל תתביישו, זה קורה ליותר ויותר בעלי עסקים בתקופה כלכלית מאתגרת כמו זו. אבל אל דאגה, יש פתרונות! בואו נדבר על איך להתמודד עם המצב ולצאת מזה בשלום.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק ירושלים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק ירושלים

נכנסתם לסחרור של חובות ולא יודעים איך לצאת מזה? אל דאגה, אתם לא לבד. בנק ירושלים, כמו כל בנק אחר, מציע ללקוחותיו אפשרות להגיע להסדר חוב שיקל על ההחזר ויאפשר לכם לחזור למסלול. בואו נבין יחד איך עושים את זה נכון.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק לאומי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק לאומי

אם הגעת למצב של חובות בבנק לאומי, יש דרכים להסדיר את המצב בצורה נוחה וידידותית, ללא הליכים משפטיים ומורכבים. בואו נצלול לתוך העולם של הסדרי חוב ונראה איך אפשר לצאת מן המכשול הכלכלי הזה בשלום.

קרא עוד »
מחיקת חובות ללא פשיטת רגל
הסדרי חוב
מחיקת חובות ללא פשיטת רגל

חובות יכולים להיות סיוט אמיתי, גורמים לחרדה מתמדת ולתחושת מחנק. אבל אל דאגה! יש פתרון שיכול להציל אתכם מהמצב הזה מבלי שתצטרכו לעבור את כל התסכול והקשיים של הליך פשיטת רגל – מחיקת חובות ללא פשיטת רגל. בואו נצלול לתוך הנושא ונראה איך זה עובד, מה היתרונות, ומה צריך לעשות כדי להשיג את זה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לחברות בחובות
הסדרי חוב
מחיקת חובות לחברות בחובות

אתם יודעים את זה – אין תחושה רעה יותר מלדעת שהחברה שלכם שוקעת לתוך בור של חובות. כל בוקר אתם מתעוררים עם דאגה כבדה על הלב, חוששים מהרגע שבו ידפקו בדלת נושים זועמים או עורכי דין נחושים. אבל אל דאגה, יש פתרון! אנחנו כאן כדי לספר לכם איך ניתן למחוק חובות לחברות ולצאת מהסחרור הזה אל עבר אופק כלכלי בהיר יותר. אז בואו נצלול פנימה ונגלה איך עושים את זה נכון.

קרא עוד »
הסדר חוב מול בנק הפועלים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק הפועלים

אם נקלעתם לסיטואציה לא נעימה של חובות מול בנק הפועלים, אל דאגה – אתם לא לבד במערכה. עם ניסיון של מעל 20 שנה וקרוב ל-100% הצלחה בסגירת חובות, אנחנו באובליגור כאן כדי לעזור לכם להשיג הסדר חוב משתלם ולצאת לדרך חדשה. בואו נראה איך עושים את זה נכון, מהר ובלי כאבי ראש מיותרים!

קרא עוד »
הסדר חוב עם בנק איגוד
הסדרי חוב
הסדר חוב מול בנק אגוד

מצאת את עצמך במצוקה כלכלית וקשה לך להתמודד עם החובות מול הבנק? אל דאגה, הסדר חוב יכול להיות הפתרון המושלם עבורך. בבנק אגוד, כמו בכל בנק אחר, ניתן להגיע להסדרי תשלומים שיקלו על נטל ההחזרים החודשי. בעזרת ליווי מקצועי של יועצים פיננסיים מנוסים, תוכל לצאת מהסחרור הכלכלי ולהתחיל דרך חדשה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
מחיקת חובות למעוטי יכולת

על מנת למחוק חוב, ובפרט במקרה של מעוטי יכולת, נדרש תחילה להבין מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי. אם כן, דיני חדלות פירעון הינם חוקים המתייחסים למצב שבו אין באפשרותו של אדם שחב דבר מה על פי חוק לגורם אחר, לפרוע ולשלם את חובו.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
הסדר חובות מול בנקים לחברות

במסגרת הליך זה, אנו מקצים בעל מקצוע שינהל עבורכם מו"מ עם המחלקה הפיננסית של הבנק, או עורך דין חיצוני הפועל מטעם הבנק, על מנת למצוא פתרון למצב מורכב מסוים. הסידור עשוי לכלול תשלום חודשי נמוך יותר או פריסת ההלוואה לתקופה ארוכה יותר. יתכן גם שהסידור יכלול סכומי פיצוי חלקיים או סגירת החוב בהפחתה משמעותית.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק הפועלים
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנק הפועלים

מצב של חובות, במיוחד כשמדובר על חובות גדולים, הוא אינו מצב נעים לא משנה מי החייב ולמי החוב. יחד עם זאת, כאשר מדובר על חובות לבנקים, ובפרט לבנק הפועלים המהווה את הבנק הגדול ביותר בארץ, החוב הופך להיות לא נעים עוד יותר, שכן הבנקים יודעים כיצד לגבות כסף מלקוחותיהם בצורה טובה לצערנו.

קרא עוד »
מחיקת חובות בהליך החדש
הסדרי חוב
מחיקת חובות בהליך החדש

חשוב לדעת כי החוק (חוק חדלות פירעון) מעניק לכם את האפשרות למחיקת חובות. החוק החדש שונה מפקודת פשיטת הרגל הישנה, לטוב ולרע. החוק החדש מציע הליך שאינו קל עבור החייב, הליך הכולל מגבלות, צו תשלומים וכינוס נכסים. אך בסופו ישנו הפטר שמשמעותו מחיקת החובות. וזהו יכול להיות גלגל ההצלה לרבים אשר שקעו בחובות ואינם רואים מוצא אחר.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנק לאומי
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנק לאומי

בנק לאומי הוא אחד הבנקים הגדולים והחשובים בישראל, בנק המספק הלוואות ואשראי לאנשים פרטיים ועסקים. וזה גם מסביר מדוע רבים מאיתנו מגיעים למצב שבו הם חייבים כספים לבנק ומחפשים אחר פתרונות למחיקת החוב.

קרא עוד »
פתרונות למחיקת חובות
הסדרי חוב
פתרונות למחיקת חובות

ניהול חובות הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר שאנשים ומשקי בית רבים נתקלים בהם במהלך חייהם. ההשלכות של חובות יכולות להיות משמעותיות, ולכן חשוב לפעול באופן מושכל ומתוכנן כדי להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד »
עזרה עם חובות ועיקולים
הסדרי חוב
עזרה עם חובות ועיקולים

נתקעתם במערבולת של חובות ואינכם יודעים איך לצאת ממנה? במאמר זה נציע לכם דרכים יעילות ומעשיות להתמודדות עם חובות ועיקולים, תוך שימוש בכלים משפטיים ופיננסיים שיכולים להקל על מצבכם.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
מחיקת חובות בעזרת הסדר חוב

הסדר חוב הוא תהליך משפטי או פיננסי שבו החייב והנושים מגיעים להסכמה על תוכנית לתשלום החובות, בדרך שתאפשר לחייב לנהל את חייו בצורה נורמלית ולהימנע מפשיטת רגל. התהליך יכול לכלול פירעון חוב בצורה מסודרת, דחיית תשלומים, הקטנת סכומי החוב ואף מחיקת חלק מהחובות במקרים מסוימים.

קרא עוד »
הסדרי חוב מול נושים
הסדרי חוב
יש לי חובות מה עושים?

חובות כספיים הם מצב שכיח למדי בחיינו. אם זה חוב על כרטיס אשראי, הלוואה או חשבונות שלא שולמו, רבים מאיתנו מתמודדים עם חובות בשלב כלשהו בחייהם. למרות שחובות יכולים להוות מקור ללחץ ודאגה, חשוב לזכור שיש דרכים רבות להתמודד איתם בהצלחה.

קרא עוד »
הסדרי חוב
הסדרי חובות עקב המצב

מלחמה לא רק גובה מחיר אנושי אלא גם מטילה עלויות כלכליות משמעותיות, משבשת את חיי היומיום, משפיעה על המורל הלאומי, ומלחיצה את הכלכלה באמצעות גיוס מילואים והשפעות אחרות. תרחיש זה הוביל משפחות ובעלי עסקים רבים להתמודד עם אתגרים פיננסיים.

קרא עוד »
הסדרי חוב מול נושים
הסדרי חוב
הסדרי חוב מול נושים

הסדר חוב הוא הליך פורמלי שתורם לאדם שעמוס בחובות בלתי עבירים, שמטרתו לנהל משא ומתן על הסכם קיבוצי עם נושים. הסכם זה כרוך בדרך כלל בהתחייבות של החייב להחזיר חלק מוגדר מהחובות הקיימים, שהוא נמוך מהסכום המלא.

קרא עוד »
איחוד תיקים
הסדרי חוב
איחוד חובות

בעולם הפיננסי המורכב של ימינו, רבים מאיתנו מוצאים עצמם נתונים במערבולת של חובות ותיקים, המצטברים לאורך זמן ומהווים נטל כבד על התקציב האישי והמשפחתי. חובות אלו יכולים להיות תוצאה של הלוואות צרכניות, חובות כרטיסי אשראי, משכנתאות ועוד. כאשר כל חוב נושא עמו תנאים שונים, ריביות ותקופות החזר שונות, הניהול הפיננסי הופך למשימה מורכבת ולעיתים גם מעיקה.

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנקים
הסדרי חוב
הסדר חוב מול הבנק

האם אתם מתקשים לעמוד בתשלומי המשכנתא או ההלוואות שלכם? האם אתם חוששים שהבנק ינקוט בצעדים נגדכם בגלל פיגורים בתשלומים? אל דאגה – יש פתרון!

קרא עוד »
מחיקת חובות לבנקים
הסדרי חוב
מחיקת חובות לבנקים

האם אתם מתקשים לעמוד בתשלומי החובות שלכם לבנקים? האם אתם מרגישים שאתם תקועים במלכודת? האם אתם רוצים להתחיל מחדש ולשקם את חייכם הכלכליים? אם כן, המאמר הזה הוא בשבילכם.

קרא עוד »
הסדר חובות בהוצאה לפועל
הסדרי חוב
מחיקת חובות

במאמר זה נסקור את היתרונות והחסרונות של מחיקת חובות, נבחן את השפעתה על החברה והכלכלה, ונראה מהן הדרכים הטובות ביותר ליישם אפשרות זו. מחיקת חובות יכולה להיות כלי יעיל אם היא מנוהלת בצורה אחראית, ואנו מאמינים שחשוב לבחון אותה לעומק.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
מה זה הסדר חוב

הסדר חוב הוא הליך משפטי שבו נושה וחייב מנסים להגיע להסכמה על תשלום חובות החייב. המטרה היא לאפשר לחייב להחזיר את חובותיו באופן מסודר, תוך מתן הזדמנות לחייב לשקם את מצבו הכלכלי.

קרא עוד »
הסדר חובות ללא חדלות פירעון
הסדרי חוב
הסדר חובות ללא חדלות פירעון

יש לכם חובות שקשה לכם לעמוד בהם? אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לשלם את החשבונות וההלוואות בזמן? אל דאגה, יש פתרון שיכול לסייע לכם להתאושש כלכלית מבלי לפגוע בכם או בנושים שלכם – הסדר חובות ללא חדלות פירעון.

קרא עוד »
הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות
הסדרי חוב
הסדר חובות לבעלי עסקים בחובות

עסקים רבים נקלעים לקשיים כלכליים ולחובות כבדים. אם אתם בעלי עסק המתקשה לעמוד בהחזר חובות, אל תתייאשו. קיימות דרכים להסדיר את החובות ולהמשיך לנהל עסק רווחי. במאמר זה תמצאו מידע על האפשרויות השונות להסדר חובות.

קרא עוד »
הסדר חובות בהוצאה לפועל
הסדרי חוב
הסדר חובות בהוצאה לפועל

עבור אנשים הסובלים מחובות עצומים, התמודדות מול הליכי גביית חובות מהווה אתגר מרכזי. למרות שהסיכון לחילוט נכסים מתנופף בצורה מאיימת, אין צורך לוותר על כל תקווה. בעזרת ייעוץ משפטי מיומן, ייתכן שעדיין יובטחו הסדרי חוב נוחים, ויחסכו מהחייב קשיים מיותרים.

קרא עוד »
הסדר חוב מול חברות אשראי
הסדרי חוב
הסדר חוב מול חברת האשראי

הסדר חוב הוא אסטרטגיה פיננסית חיונית עבור אנשים הנאבקים מול חובותיהם. הסדר חוב כרוך במשא ומתן עם נושים לפירעון חוב בסכום נמוך מהסכום הנקוב. תהליך זה יכול לספק הקלה עבור אלה שאינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויות החוב שלהם במלואן, ומציע דרך להתאוששות פיננסית.

קרא עוד »
הסדר חוב מול חברות סלולר
הסדרי חוב
הסדר חוב מול חברות סלולר

בנוף של התקשורת הישראלית, הסדר חוב הופך להכרחי כאשר לקוחות צוברים חשבונות שטרם שולמו עם חברות טלקום כמו פלאפון, סלקום, פרטנר, HOT מובייל, גולן טלקום וויקום. חובות אלו נובעים לרוב מהתחייבויות חוזיות לשירותים כגון תוכניות סלולר, אינטרנט ושירותי טלקום אחרים.

קרא עוד »
הסדר חוב בחדלות פירעון
הסדרי חוב
הסדר חוב בחדלות פירעון

חדלות פירעון היא מצב קיצון שבו אדם או עסק אינם מסוגלים לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלהם. במקרים רבים, חדלות פירעון יכולה להוביל לפירוק העסק או פשיטת רגל של האדם.

קרא עוד »
הסדרי חוב
הסדרי חוב
הסדר חובות מול ספקים

הסדר חובות מול ספקים הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור עסקים שנקלעו לקשיים כלכליים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות התשלומים שלהם כלפי ספקים. במצב שכזה, הדרך המועדפת צריכה להיות מציאת הסדר מוסכם עמם שיאפשר המשך פעילות תקינה.

קרא עוד »
שיקום כלכלי
הסדרי חוב
הסדרי חוב ושיקום כלכלי

שיקום והבראה זה הזדמנות. הזדמנות שהמדינה נותנת לבן אדם שהסתבך בחובות לפתוח דף חדש בחיים. למה כדאי למדינה לעשות את זה? מאוד פשוט.

קרא עוד »
איך יוצאים מחובות?
הסדרי חוב
איך יוצאים מחובות?

חוב זה בעצם כל סכום כסף שאנחנו חייבים למישהו. יש לו הרבה שמות היום. אנחנו מקבלים פרסומות על הלוואות, לקחת הלוואות, לקבל אשראי, לקבל מסגרות, כל אלה הם שמות לחוב.

קרא עוד »
דילוג לתוכן