חברת אובליגור

חברת אובליגור עומדת לשירותכם על מנת לסייע לכם להיפטר מהחובות שלכם אחת ולתמיד. החברה מספקת הסדרי חובות מזה שנים לאלפי לקוחות, תוך התנהלות מול המערכת הבנקאית והגורמים הרלוונטיים בה, לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

הסדר חובות – איך לעשות זאת נכון?

אם מצאתם את עצמכם סבוכים בבעיות כלכליות כתוצאה מחוב מול נושים בהעדר יכולת לעמוד בהחזר התשלומים, באפשרותכם לבצע הסדרת חוב. הסדרת חוב הינה למעשה משא ומתן מול נושיו של החייב, כאשר מטרת התהליך הינה שינוי תנאיו השונים של החוב לטובתו של החייב, בהסכמתם של הנושים.

על פי רוב, כולל הסדר החוב הפחתה בחוב הכולל ותנאי תשלומים נוחים וגמישים יותר. אף על פי כן, הסדרת חובות צריכה להיעשות בליווי בעלי מקצוע מנוסים, שידעו להבטיח שהאינטרסים שלכם יישמרו.

תפקידה של חברת אובליגור בתהליך הסדר חוב

חברת אובליגור עומדת לשירותכם על מנת לסייע לכם להיפטר מהחובות שלכם אחת ולתמיד. החברה מספקת הסדרי חובות מזה שנים לאלפי לקוחות, תוך התנהלות מול המערכת הבנקאית והגורמים הרלוונטיים בה, לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח.

במסגרת פעילותה, חוסכת החברה מהחייבים את הקשיים והטרדות המלווים בהתמודדות עם הבנק. בד בבד עם ההתנהלות מול הבנקים, משקף הצוות המקצועי ללקוחותיו בצורה נהירה ופשוטה את מכלול האפשרויות העומדות בפניהם, תוך ניתוח הסיכויים ביחס לסיכונים.

הסדר חובות בעזרת חברת אובליגור

חברת אובליגור בעלת ניסיון רב שנים בהתמודדות עם המערכת הבנקאית, עם 93% הצלחה בסגירת חובות לאלפי לקוחות. המטרה שלנו היא לחסוך מכם את הקשיים והטרדות המלווים בהתמודדות עם הבנק, תוך מתן גב מקצועי המתמחה בפיננסים ובבנקאות, בדגש על טיפול בבעיית חובות. אנו מעניקים לכל לקוח שירות מסור ומקצועי, בשקיפות מלאה ובהגינות ללא דופי.

טיפים על הסדר חובות

תחילה, השתדלו למפות את החובות שלכם ולהעריך את יכולת ההחזר שלכם. בדקו מהם סכומי החוב שלכם, מהם תנאי החזרת החוב ומיהם הנושים, ובצעו ניתוח מעמיק של ההכנסות וההוצאות שלכם על מנת להבין מהי יכולת ההחזר החודשית שלכם. לאחר מכן, גבשו תוכנית ריאלית להסדרת החובות, תוך התחשבות ביכולתכם הכלכלית. לבסוף, התייעצו עם בעלי מקצוע שיסייעו לכם לנהל משא ומתן מול הנושים ולהבטיח את זכויותיכם.

אובליגור רמת גן

חברת אובליגור הוקמה במטרה לסייע לחייבים לשפר את מצבם. בתוך כך, היא מעניקה קשת שירותים הוליסטים לצורך שיפור מצבו של הלקוח. תחילה, מבצעים מומחי אובליגור ניתוח פיננסי מקיף, על מנת להבין אילו חובות קיימים ללקוח. לאחר מכן, מוצעת תוכנית פעולה לצורך הפחתת החובות לרבות הסדרת חוב ולבסוף, דואג צוות המומחים לניהול אחראי של החובות הנותרים תוך מעקב אחר חשבונות וזיכויים והמשך הפחתה בהוצאות.

קבעו פגישה ללא התחייבות עוד היום.

שאלות נפוצות על חברת אובליגור

כיצד אובליגור תעזור לכם למחוק את החובות?

חברת אובליגור מציעה שירותי ליווי להליכי הסדרת חובות וכן מחיקת חובות. כך רותמת החברה את ניסיונה בהתנהלות מול המערכת הבנקאית על מנת להבטיח כי האינטרסים שלכם יישמרו.

כיצד להסדיר את החובות עם חברת אובליגור?

פנו אלינו עוד היום וקבעו פגישה במסגרתה מומחי חברת אובליגור יגבשו ביחד אתכם אסטרטגיה להסדרת חוב אפקטיבית.

מה מייחד את חברת אובליגור בתחום ההלוואות?

למומחי חברת אובליגור ניסיון רב שנים בהתנהלות מול המערכת הבנקאית, שהביאו ל-93% הצלחה.

אולי יעניין אותך גם..
דני ליבנה – אובליגור הסדרי חובות
אובליגור
דני ליבנה – אובליגור הסדרי חובות

חובות הן דבר שלילי ולא נעים, ועל כך לא ניתן להתווכח. להיקלע למצב בו אדם פרטי או גוף שלם חב את כספו לגורם אחר, משמעו במילים אחרות היא תלות כלכלית וחוסר יכולת לנהל ולהתנהל כשורה.

קרא עוד »
אובליגור - המלצות על חברת ייעוץ פיננסי למחיקת חובות
אובליגור
אובליגור – המלצות על חברת ייעוץ פיננסי למחיקת חובות

לחיות עם חובות זה לא דבר קל, אך לצערנו זה יכול לקרות לכל אחד. נסיבות החיים, קצת ביש מזל, ואנו עלולים ליפול לתוך בור של חובות. הנושים רודפים אחרינו, מפעילים הליכי הוצאה לפועל ואנו מוצאים את עצמינו משותקים כלכלית וחסרי אונים.

קרא עוד »
אובליגור
אובליגור
אובליגור

חברת אובליגור בראשותו של דני ליבנה מעניקה שירותי ייעוץ פיננסי לאנשים ועסקים המתמודדים עם חובות. הייחוד שלנו הוא צוות מומחים מהתחום הפיננסי, היודע להתאים לכל לקוח ייעוץ, הדרכה וסיוע בהתאמה אישית.

קרא עוד »
דילוג לתוכן