אובליגור – המלצות על חברת ייעוץ פיננסי למחיקת חובות

לחיות עם חובות זה לא דבר קל, אך לצערנו זה יכול לקרות לכל אחד. נסיבות החיים, קצת ביש מזל, ואנו עלולים ליפול לתוך בור של חובות. הנושים רודפים אחרינו, מפעילים הליכי הוצאה לפועל ואנו מוצאים את עצמינו משותקים כלכלית וחסרי אונים.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

אם המצב הזה נשמע לכם מוכר, אתם מוזמנים לשמוע כיצד חברת אובליגור בראשות דני ליבנה יכולה לעזור לכם.

מחיקת חובות לבנקים

מפחיד לראות באיזו קלות אנשים עלולים להגיע למצב שבו הם חייבים סכומים כסף גבוהים לבנקים. הבנקים מעניקים אשראי לרכישת דירה או למטרות אחרות, וכל שינוי בהכנסותיכם או הוצאותיכם יכול להביא אתכם בקלות להסתבך בחובות לבנק.

לא פשוט להתמודד עם הבנקים, אלו הם גופים חזקים ובעלי השפעה המחזיקים בעורכי דין שיעשו הכל על מנת לקחת מכם את השקל האחרון בצורה הדורסנית ביותר. וזוהי בדיוק הסיבה מדוע כדאי לכם להיעזר בשירותי Obligor. ישנם דרכים להתמודד עם הבנקים, וניתן להגיע להסדרים הכוללים מחיקת חובות.

הפטר חובות

הפטר חובות משמעו מחיקה של כל יתרת החובות. יש לכך יתרונות וזה עשוי להתאים למצבים מסוימים. הדבר אפשרי,  אך חשוב לדעת כי להליך חדלות פירעון יש יתרונות ויש חסרונות ואינו מתאים לכל מקרה.

בטרם ניגשים להליך חדלות פירעון, מוטב לפנות לייעוץ. אתם מוזמנים למשרדי אובליגור ברמת גן, כאן נוכל לבחון את החובות שלכם ולהעניק לכם ייעוץ לגבי הליך חדלות פירעון או פתרונות אחרים.

במידה והליך חדלות פירעון הוא ההליך המתאים עבורכם, אנו נוודא כי תיגשו מוכנים ותעברו את ההליך הארוך ביעילות.

הסדר חוב בהוצאה לפועל

כאשר מקבלים את דרישות התשלום מההוצאה לפועל זה עשוי להיות מלחיץ. ההוצאה לפועל מקציבה לחייבים מועד לתשלום, ואם לא תחל להפעיל את הליכי הגבייה הדורסניים.

ישנן אפשרויות שונות של הסדר חוב בהוצאה לפעול, החל מפריסת החוב לתשלומים, איחוד תיקים ועד הליכי חדלות פירעון. חברת אובליגור מעניקה לכם ייעוץ פיננסי וליווי במציאת הסדרי החוב הטובים ביותר, הסדרים בהתאמה אישית.

מחיקת בי.די.אי שלילי

לבנקים ישנה גישה למערכת חיווי האשראי של בנק ישראל. ושם נמצא מידע רב על היסטורית האשראי שלכם. ואם יש לכם היסטוריה של פיגורים בתשלומי המשכנתא, הליכי חדלות פירעון וכל מיני בעיות אשראי – הכל נמצא שם.

בכל פעם שאתם מבקשים אשראי מהבנק, הוא מייד מבצע בדיקה במערכת חיווי האשראי. ובהתאם לכך דירוג שלילי ישפיע על הנכונות של הבנק לתת לכם אשראי והלוואות, דבר אשר ישפיע על עתידכם הפיננסי.

ישנן אפשרויות שונות למחיקת בי.די.אי שלילי; אלו יכולות להיות מטעמי התיישנות, טעויות ברישום ואפילו לקיחת הלוואות (שניתן לעמוד בהן) לצורך שיפור הדירוג.

מתמודדים עם חובות? BDI שלילי? לנו יש את הפתרונות! מעל 20 שנות ניסיות ו-93% הצלחה בסגירת חובות. צרו קשר עכשיו.

שאלות על מחיקת חובות

האם אתם זכאים למחיקת חובות?

על פי חוק וחדלות פירעון, פרטיים, עוסקים עצמאיים ותאגידים רשאים לפתוח בהליך חדלות פירעון וליהנות ממחיקת חובות בכפוף לתנאים הקיימים בחוק.

איך להיפטר מחוב בדרך בטוחה?

הדרך הטובה ביותר היא לפנות לייעוץ פיננסי. זה דורש התנהלות כלכלית זהירה, לצד כלים שונים לצורך הסדרת החוב. 

אולי יעניין אותך גם..
דני ליבנה – אובליגור הסדרי חובות
אובליגור
דני ליבנה – אובליגור הסדרי חובות

חובות הן דבר שלילי ולא נעים, ועל כך לא ניתן להתווכח. להיקלע למצב בו אדם פרטי או גוף שלם חב את כספו לגורם אחר, משמעו במילים אחרות היא תלות כלכלית וחוסר יכולת לנהל ולהתנהל כשורה.

קרא עוד »
חברת אובליגור
אובליגור
חברת אובליגור

חברת אובליגור עומדת לשירותכם על מנת לסייע לכם להיפטר מהחובות שלכם אחת ולתמיד. החברה מספקת הסדרי חובות מזה שנים לאלפי לקוחות, תוך התנהלות מול המערכת הבנקאית והגורמים הרלוונטיים בה, לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח.

קרא עוד »
אובליגור
אובליגור
אובליגור

חברת אובליגור בראשותו של דני ליבנה מעניקה שירותי ייעוץ פיננסי לאנשים ועסקים המתמודדים עם חובות. הייחוד שלנו הוא צוות מומחים מהתחום הפיננסי, היודע להתאים לכל לקוח ייעוץ, הדרכה וסיוע בהתאמה אישית.

קרא עוד »
דילוג לתוכן