דני ליבנה – אובליגור הסדרי חובות

חובות הן דבר שלילי ולא נעים, ועל כך לא ניתן להתווכח. להיקלע למצב בו אדם פרטי או גוף שלם חב את כספו לגורם אחר, משמעו במילים אחרות היא תלות כלכלית וחוסר יכולת לנהל ולהתנהל כשורה.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

אז מה עושים במקרים כאלו? מה עושים במצב שבו אנו נמצאים בחוב כלשהו, וכדי להמשיך להתנהל בחופשיות אנו חייבים התחשבות מהצד השני? ובכן אצלנו ב-Obligor תוכלו למצוא את המענה לכך, והוא נקרא הסדר חובות.

הכירו את דני ליבנה, מנכ"ל אובליגור

לפני שנדבר על שירותי הסדר החובות שלנו, חשוב שתכירו אותנו על קצה המזלג. אם כן, חברת אובליגור, ובראשה המנכ"ל דני ליבנה, מהווה את אחת החברות המובילות בתחום הייעוץ והליווי הפיננסי במגוון תחומים. אובליגור, מתמחה ובעלת ניסיון רב שנים בהתמודדות עם המערכת הבנקאית והגורמים הקשורים אליה, ובכך מהווה עבור לקוחותיה גב פיננסי בכל הקשור לחובות שונים.

הסדרי חובות ויותר מזה – הכל על תחומי ההתמחות שלנו

כאמור, אובליגור מספקת סיוע וליווי פיננסי בכל הקשור לעולם החובות. איך ההתמחות שלה באה לידי ביטוי בפרטים הקטנים יותר? אז ככה:

  • חובות – החל מהסדרי חובות ועד למחיקתן, לאובליגור הלוואות וייעוץ שמאפשר להתנהל מול החובות בצורה הטובה ביותר.
  • הוצאה לפועל – גם בהליכי הוצאה לפועל, חברת אובליגור מהווה כתף תומכת וסיוע עד תום ההליכים.
  • פשיטות רגל – אם אתם לקראת פשיטת רגל, כדאי לכם לשקול אפשרויות נוספות, כי גם במקרים כאלו אובליגור מספקת מענה טוב, שבמקרים רבים יוכל להציל אתכם ואת העסק שלכם.

יש לכם חובות בבנק? כך מומלץ שתפעלו

אחרי שהבנו והבהרנו מי היא חברת Obligor, נוכל להתפנות לאופן ההתנהלות מול הבנק במקרה של חובות. אם כן, במידה שאתם מצויים במצב שכזה, בין כאדם פרטי ובין אם כגוף, מוסד או חברה כלשהי, קודם כל חשוב להבין שזה לא סוף העולם. 

כאשר ניגשים לביצוע הסדר חוב מול הבנק, חשוב להיעזר בייצוג משפטי, אשר יוכל להשיג עבורכם את התנאים וההקלות הטובות ביותר, מבלי לפגוע בשמכם בעיני הבנק. על כל פנים, מומלץ להיעזר מראש בייעוץ פיננסי תואם שינחה אתכם על פי המקרה האינדיבידואלי שלכם.

זקוקים להסדרי חובות? ייעוץ פיננסי ברמה הגבוהה ביותר שיש

אם אתם זקוקים לסיוע וייעוץ פיננסי על מנת להגיע להסדרי חובות מול כל גוף שהוא, חברת אובליגור כאן עבורכם. לאובליגור המלצות וחוות דעת שיוכלו להעיד על הניסיון הרב שלנו בתחום החובות, עם אחוזי הצלחה של למעלה מ-90% הצלחה בסגירת חובות. 

אנו מעניקים לכל לקוח ולקוחה שירות מסור ומקצועי, בשקיפות מלאה ובהגינות ללא דופי. ומה נותר לכם לעשות? רק ליצור איתנו קשר עוד היום, ואנחנו נדאג לעתיד הפיננסי שלכם עוד היום!

שאלות על הסדרי חובות

מדוע משכנתא היא כלי טוב לכיסוי חובות?

משכנתאות רבות, בין אם מהבנקים ובין אם מגופים חוץ-בנקאיים, מאפשרים קבלת הלוואת כסף שבמקרים רבים ניתנת בתנאים טובים. לכן, הלוואה זו נחשבת טובה, שכן היא מאפשרת לכסות חובות בצורה מעט יותר נוחה.

מדוע לא כדאי לפנות לשוק האפור?

השוק האפור כלל הוא תחום שאינו בטוח. העברת הכספים וקבל הלוואות בשוק זה, כלולה לרוב בריביות גבוהות מאוד, שגם הן אינן בטוחות על פי רוב, ולכן בסופו של דבר תוכלו אמנם לסגור חוב אחד, אך חוב אחר יפתח וייתכן שהוא יהיה בעייתי בהרבה.

אולי יעניין אותך גם..
אובליגור - המלצות על חברת ייעוץ פיננסי למחיקת חובות
אובליגור
אובליגור – המלצות על חברת ייעוץ פיננסי למחיקת חובות

לחיות עם חובות זה לא דבר קל, אך לצערנו זה יכול לקרות לכל אחד. נסיבות החיים, קצת ביש מזל, ואנו עלולים ליפול לתוך בור של חובות. הנושים רודפים אחרינו, מפעילים הליכי הוצאה לפועל ואנו מוצאים את עצמינו משותקים כלכלית וחסרי אונים.

קרא עוד »
חברת אובליגור
אובליגור
חברת אובליגור

חברת אובליגור עומדת לשירותכם על מנת לסייע לכם להיפטר מהחובות שלכם אחת ולתמיד. החברה מספקת הסדרי חובות מזה שנים לאלפי לקוחות, תוך התנהלות מול המערכת הבנקאית והגורמים הרלוונטיים בה, לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח.

קרא עוד »
אובליגור
אובליגור
אובליגור

חברת אובליגור בראשותו של דני ליבנה מעניקה שירותי ייעוץ פיננסי לאנשים ועסקים המתמודדים עם חובות. הייחוד שלנו הוא צוות מומחים מהתחום הפיננסי, היודע להתאים לכל לקוח ייעוץ, הדרכה וסיוע בהתאמה אישית.

קרא עוד »
דילוג לתוכן