אובליגור

חברת אובליגור בראשותו של דני ליבנה מעניקה שירותי ייעוץ פיננסי לאנשים ועסקים המתמודדים עם חובות. הייחוד שלנו הוא צוות מומחים מהתחום הפיננסי, היודע להתאים לכל לקוח ייעוץ, הדרכה וסיוע בהתאמה אישית.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

חברת אובליגור הסדרי חוב

רבים נותנים לחובות להתגלגל ולצאת משליטה, ובסופו של דבר הם פשוט נגררים אחר ההוצאה לפועל. זאת במקום להוביל עם אסטרטגיית יציאה מהחוב. המטרה של Obligor היא לחשוף בפניכם את מגוון הפתרונות לצורך מחיקת חובות. חשוב לדעת שקיימים פתרונות יעילים היכולים למנוע מכם את הצורך בהליכי חדלות פירעון.

אובליגור הלוואות

כאשר מדובר בהלוואות יש להיות זהירים. לא אחת החייבים פונים למסלול ההלוואות, מבלי לבנות אסטרטגיה ליציאה מחובות, וכתוצאה מכך מצבם הכלכלי מחריף. חברת אובליגור ברמת גן מסייעת ללקוחותיה המתמודדים עם חובות להשיג הלוואות חוץ בנקאיות. ההלוואות הן כלי לצורך התמודדות עם החובות, ויש לתכנן אותן בקפידה ולבנות אסטרטגיה ליציאה מהחובות.

אנו יודעים כיצד להתאים לכל לקוח, פרטי או עסקי, פתרון המבוסס על הלוואות ומסייע לקדם את חיסול החובות.

אובליגור מחיקת חובות

הידעתם כי ניתן להגיע להסדרי מחיקת חובות ללא הליך חדלות פירעון?

חייבים רבים מאמינים כי הליך חדלות פירעון הוא הדרך היחידה להשיג מחיקה של חובות. אך האמת שזהו הליך בעייתי שיכול לגרום לכם נזק רב, והאמת שגם הנושים לא מתלהבים ממנו. הם יודעים כי יקבלו מעט מהכסף, וזאת רק בסוף התהליך. חברת אובליגור תסייע לכם לנהל משא ומתן מול הבנקים, ולגבש הסדרי מחיקת חובות המשרתים את האינטרסים של שני הצדדים.

אובליגור הוצאה לפועל

הניסיון מוכיח כי ניתן לחסל חובות בצורה יעילה כאשר מנהלים משא ומתן ישירות מול הנושים, ללא הליכי הוצאה לפועל. הליכי ההוצאה לפועל מוסיפים בירוקרטיה ומבזבזים זמן, ואינם משרתים את האינטרסים של אף אחד מהצדדים. באמצעות ניהול משא ומתן ובניית יחסי אמון בין חייבים לנושים, ניתן למצוא פתרון WIN-WIN ללא הוצאה לפועל.

אובליגור פשיטת רגל

נראה כי חוסר מודעות למשמעויות של הליך פשיטת רגל, לצד המחשבה שאין דרכים אחרות, מובילות רבים לקבל החלטה נמהרת ולפתוח בהליך פשיטת רגל. הניסיון שלנו באובליגור מראה כי ניתן להגיע להסדרים טובים יותר ולהימנע מהליך פשיטת רגל.

מצב כלכלי קשה הוא אכן בעיה מטרידה, אך אנו מאמינים כי ניתן לעקור אותה מהשורש. באמצעות תכנון ואסטרטגיה, והדרכה כלכלית אנו מסייעים לרבים לחסל חובות גם ללא פשיטת רגל.

מתמודדים עם חובות? מכירים את ההרגשה של מכתבי ההתראה מההוצאה לפועל? אינכם יכולים להתעלם, חייבים לפעול במהירות.

אנו מזמינים אתכם לפנות לחברת אובליגור. היתרון שלנו נובע מכך שאנו חברת ייעוץ פיננסי – איננו מעניקים רק פתרונות משפטיים אלא גם פתרונות פרקטיים לחיסול חובות, תוך כדי ניצול של מגוון כלים. 

לחברת אובליגור המלצות רבות מאנשים ובעלי עסקים להם עזרנו לצאת מהחובות. לחיסול חובות – התקשרו עכשיו! 

אולי יעניין אותך גם..
דני ליבנה – אובליגור הסדרי חובות
אובליגור
דני ליבנה – אובליגור הסדרי חובות

חובות הן דבר שלילי ולא נעים, ועל כך לא ניתן להתווכח. להיקלע למצב בו אדם פרטי או גוף שלם חב את כספו לגורם אחר, משמעו במילים אחרות היא תלות כלכלית וחוסר יכולת לנהל ולהתנהל כשורה.

קרא עוד »
אובליגור - המלצות על חברת ייעוץ פיננסי למחיקת חובות
אובליגור
אובליגור – המלצות על חברת ייעוץ פיננסי למחיקת חובות

לחיות עם חובות זה לא דבר קל, אך לצערנו זה יכול לקרות לכל אחד. נסיבות החיים, קצת ביש מזל, ואנו עלולים ליפול לתוך בור של חובות. הנושים רודפים אחרינו, מפעילים הליכי הוצאה לפועל ואנו מוצאים את עצמינו משותקים כלכלית וחסרי אונים.

קרא עוד »
חברת אובליגור
אובליגור
חברת אובליגור

חברת אובליגור עומדת לשירותכם על מנת לסייע לכם להיפטר מהחובות שלכם אחת ולתמיד. החברה מספקת הסדרי חובות מזה שנים לאלפי לקוחות, תוך התנהלות מול המערכת הבנקאית והגורמים הרלוונטיים בה, לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח.

קרא עוד »
דילוג לתוכן