מימון למחיקת חובות

שקיעה בחובות היא דבר בעייתי מאוד, זאת מכיוון שהיא סוגרת בפניכם דלתות ומביאה לפתיחת הליכי הוצאה לפועל - צעדים אשר באופן אירוני עשויים לפגוע ביכולת שלכם להתפרנס.
לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

תוכן עניינים

דני ליבנה - אובליגור הסדרי חוב

חברת אובליגור מספקת ייעוץ פיננסי וליווי מקצועי בתחום הכלכלי לאלפי חייבים, אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית, ובעזרת ההדרכה הכלכלית הנכונה והאפיקים בהם החברה פועלת במישור הפיננסי מול המערכת הבנקאית ו/או הנושים, אינספור לקוחות הצליחו לפתוח דף חדש ונקי מחובות.

תוכן עניינים

במקרים מסוימים משתלם לקחת הלוואה לצורך סגירת החובות. אך יש לעשות זאת בזהירות. יש לבחון את תנאי ההלוואה והיכולת שלכם לעמוד בתשלומים, והדרך הנכונה לעשות זאת היא באמצעות הייעוץ הפיננסי שמעמידה לרשותכם חברת אובליגור – פתרונות חכמים לסגירת חובות.

הלוואה לסגירת חובות

לעתים אין מנוס מאשר לקיחת הלוואה לסגירת חובות בהוצאה לפועל. כאשר אחד השיקולים המרכזיים לעשות זאת הוא להימנע מהליכי הוצאה לפועל ודירוג אשראי שלילי – אלו יכולים להגביל את ההתנהלות הפיננסית שלכם, ובעצם לפגוע באפשרויות הפרנסה.

איננו יכולים להגיד לכם כי זהו הפתרון המתאים עבורכם ללא בחינה מדוקדקת של החובות והיכולות שלכם לעמוד בהחזר ההלוואה. הלוואה לסגירת חובות בהוצאה לפועל יכולה להיות פתרון, אך יכולה גם להיות מלכודת. ומסיבה זו מומלץ לפנות לייעוץ פיננסי, ובמידת הצורך, אוביליגור הלוואות מסייעים לכם לגייס את המימון הדרוש לסגירת החובות.

מחיקת חובות למעוטי יכולת

בעבר, עד לכניסת חוק חדלות פירעון החדש, הייתה אפשרות של מחיקת חובות בהוצאה לפועל עבור חייב מוגבל באמצעים. כיום לא ניתן לעשות זאת, וכל הליכי מחיקת החובות מתקיימים באמצעות הליך חדלות פירעון.

אך למרות השינוי בחוק, עדיין ישנן אפשרויות פעולה שונות להסדרת החוב, והן עשויות לכלול אלמנט של מחיקת חובות ללא הליך חדלות פירעון. אחת האפשרויות היא באמצעות ניהול משא ומתן ישירות מול הנושים והגעה להסדר.

מחיקת חובות לפי החוק החדש

חוק חדלות פירעון החדש מאפשר את מחיקת יתרת החובות שלא ניתן לגבות בהליך חדלות פירעון. החוק אינו מעמיד נתיב מילוט מתשלום חובות, אלא תהליך ארוך במהלכו תהיו כפופים לתנאים והגבלות.

עבור רבים זהו יכול להיות גלגל ההצלה שיאפשר להם להתחיל מחדש את חייהם הכלכליים. לפני שניגשים להליך, מוטב לפנות לייעוץ באמצעות חברת אובליגור בראשות דני ליבנה. ישנם חובות עבורם לא ניתן לקבל הפטר, וזהו אחד השיקולים בעת הכניסה להליך.

כללים ללקיחת הלוואה לסגירת חובות

בתור כלל אצבע, אם לוקחים הלוואה לסגירת חובות, מוטב שזו תהיה הלוואה המכסה את כל החובות הקיימים. כך תוכלו לעבור ממצב של ריבוי חובות, לחוב אחד ויחיד.

אך מעל הכל יש צורך בתכנון פיננסי, הכולל חישובי ריביות וניתוח יכולת ההחזר. החלטה לא נכונה יכולה רק לסבך את המצב, ולכן אין לעשות זאת ללא ייעוץ פיננסי.

מתמודדים עם חובות? לחברת אובליגור ביקורות חיוביות מידי חייבים רבים אשר נעזרו בשירותנו. עם אלפי הצלחות בסגירות חובות, לנו הניסיון הדרוש לסייע לכם לצאת מהחובות. קבעו פגישה ללא התחייבות.

שאלות על מימון למחיקת חובות

יש לי חובות מה עושים?

ישנן אפשרויות פעולה שונות, ויש לחשוב בקור רוח. חשוב לעשות זאת באמצעות גורם חיצוני ובעל ניסיון היודע לנתח את המצב ויודע לבנות תכנית אסטרטגית.

איך לסגור חובות?

באופן כללי סגירת חובות היא מטבע בעל שני צדדים: מצד אחד התנהלות כלכלית אחראית והצטמצמות בהוצאות. ומהצד השני חתירה להסדרי חובות מול כל הנושים. 

אולי יעניין אותך גם..
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים
הלוואות
הלוואת הסדר חוב בנק הפועלים

נקלעתם לחובות מול הבנק ומחפשים דרך אלגנטית לפתור אותם? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זו בעצם הלוואת הסדר חוב, איך היא עובדת ואיך היא יכולה להועיל לכם במצבכם הנוכחי מול בנק הפועלים.

קרא עוד »
מה זה הלוואת הסדר
הלוואות
מה זה הלוואת הסדר

הלוואת הסדר היא כלי פיננסי שמאפשר לאנשים עם חובות בעייתיים להגיע להסדר עם הבנק או הגוף המלווה. במסגרת ההסדר, כל החובות מאוחדים תחת הלוואה אחת עם תנאים מועדפים כמו ריבית נמוכה יותר ותקופת פירעון ארוכה יותר. כך, במקום להתמודד עם כמה תשלומי חוב בודדים, יש לך רק תשלום חודשי אחד שקל יותר לניהול.

קרא עוד »
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל
הלוואות
הלוואות לבעלי תיקים בהוצאה לפועל

כאשר מתמודדים עם הליכי הוצאה לפועל, קשה לקבל הלוואות. תיקי ההוצל“פ פוגעים בדירוג האשראי והבנקים מסרבים לתת לכם הלוואה. למרות כי המצב בעייתי, אנו באובליגור יודעים למצוא פתרונות ולסייע לחייבים לקבל הלוואות לסגירת חובות, גם עבור בעלי תיקים בהוצאה לפועל.

קרא עוד »
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל
הלוואות
הלוואות לאנשים בפשיטת רגל

זקוקים להלוואות חוץ בנקאיות? חברת אובליגור ברמת גן מעניקה ייעוץ פיננסי ומסייעת לפושטי רגל וחייבים למצוא הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר. פנו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

קרא עוד »
הלוואת הסדר חובות
הלוואות
הלוואת הסדר חובות

לקיחת הלוואה בתנאים טובים יכולה לסייע ללקוח לטפל בחובות ולהפחית בעומס הפיננסי. על תשלום החובות להיות מחושב ולהתאים להוצאות הצפויות בייחוד במקרה של הזדמנויות עסקיות או אישיות המצריכות השקעה כלכלית במקביל.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות לסגור חובות

יש לכם חוב שנמאס לכם ממנו והוא מכביד עליכם כלכלית? אין לכם מספיק כסף בשביל לסגור את חוב שלכם אבל אתם לא יכולים לחכות עם זה כבר? מקווים לכסף שיגיע ויושיע אתכם מהחובות שלכם? אם כן, יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם, והוא נקרא הלוואות לסגירת חובות.

קרא עוד »
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואות
הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה אשר כשמה כן היא – לא ניתנת על ידי הבנק. מטרתה היא עידוד צמיחה כלכלית – בין אם של יזמים, עצמאים או סטודנטים שכירים. בניגוד להלוואה הסטנדרטית אשר כרוכה בתהליך שתיארנו, הלוואה חוץ בנקאית ניתנת ללא בדיקה, בתנאים מאוד נוחים המתאימים למצבו הכלכלי של הלווה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן