סיפורי הצלחה

 

דוגמאות לסיפורי הצלחה מהשנים האחרונות

הייעוץ אינו משפטי. השימוש במידע המופיע באתר אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

חברת אובליגור אינה ממליצה על ארגון או איש מקצוע כלשהו, ואין בציון שם של אדם או ארגון כמספק מידע משום המלצה עליהם או עדות בדבר מומחיותם.

דוגמה אחת טובה מאלף מילים. הדוגמה משקפת את המגמה החוזרת על עצמה חזור ושנה; כתב תביעה מגיע מהבנק : מאיים ולא מובן ‘סכום חוב גבוה ודמיוני – מולו עומד בעל החוב חסר אונים. כל זה עומד להשתנות החל מההתקשרות הראשונה עם אובליגור. המעורבות של אובליגור למציאת הפתרון המושלם אשר תוצאותיו: הסכמות הבנק להפחת החוב באופן משמעותי , צורת הסדר התואמת את יכולתו הכלכלית של הלקוח במסגרת ההסדר הסופי עם הבנק. כל אלה מאפשרים ללקוחות בעלי חשבון מוגבל חיים שקטים. הלקוח חוזר לנשום רווחה. סיפור הצלחה יכול להמחיש יותר מכול את התהליך שעובר על הלקוח מתחילת הדרך עד למהפך והסוף הטוב. או כמו שאמר אחד הלקוחות המרוצים שלנו במעמד חתימת ההסדר על החוב הסופי “היום זכיתי בפיס “ המקרים שמובאים כאן ,כולם לקוחות בעלי חשבונות מוגבלים, להתרשמותכם מבוססים ומגובים במסמכים המקוריים (סריקה) מצ”ב כתב התביעה ומסמכי הסדר חוב הסופי. המקרה הראשון : הלקוח קיבל סכום תביעת חוב מהבנק ע”ס 143000 שח המקרה הסתיים בהפחתת הסדר -חוב משמעותית לכדי- 18,000 ש”ח בלבד.
דילוג לתוכן